Kultowe kalosze Hunter to must have festiwalowych stylizacji.
  

160 lat doświadczenia 

Marka Hunter zrodziła się z brytyjskiego upodobania do innowacji i kreowania trendów. Korzenie brandu sięgają 1856 roku, kiedy The North British Company, później znane jako Hunter Boot Ltd., tworzyło produkty wykonane z gumy. W trakcie I wojny światowej przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją butów ochronnych dla armii brytyjskiej. Po wojnie gumowe buty stały się popularne wśród szerszej publiczności. Flagowy model ciemnozielonych kaloszy, Original Green Wellington, stał się fenomenem i był noszony m.in. przez Lady Dianę. W 2005 roku Kate Moss zaprezentowała the Original Boot podczas Festiwalu Glastonbury, a kalosze Hunter stały się "must have" festiwalowych stylizacji.

Nowym rozdziałem dla rozwoju marki była linia Hunter Original, przedstawiona w trakcie London Fashion Week w 2014 roku. Zaledwie rok później brand wypuścił linię obuwia o technicznych właściwościach, Hunter Field. Połączenie tych dwóch elementów to efekt 160 lat doświadczenia, które ma za sobą marka. Kolejne lata ugruntowały pozycję butów Hunter na festiwalach, a szlak przetarł brytyjski festiwal Glastonbury ze swoją nieprzewidywalną pogodą. Na kalosze Hunter zdecydowały się m.in. Alexa Chung, Ellie Goulding, Niall Horan, Meghan Markle czy Rihanna.

Kalosze Hunter są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów
Kalosze Hunter są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów

Marka Hunter to coś więcej niż monochromatyczne projekty. W portfolio brandu znajdziemy żywe kolory, oryginalne wzory i nietuzinkowe wykończenia. Współczesny Hunter produkuje obuwie, odzież i akcesoria nie tylko dla kobiet i mężczyzn, ale również dla najmłodszych. Jako oficjalny partner The Cancer Research UK Boat Races, zaawansowane technologicznie buty z linii Hunter Field są testowane przez drużyny Oxford i Cambridge. Flagowe show roomy marki można odwiedzić w Londynie i Tokio, a publikacje na temat kultowych już produktów trafiły na łamy Vogue, ELLE, Harper′s Bazzar czy The New York Times. Ugruntowana pozycja, doświadczenie i wysoka jakość kaloszy Hunter sprawiają, że pasjonaci marki czekają na deszczowe dni.

Marka Hunter już dostępna w S′portofino! 

Kalosze Hunter już niebawem dostępne w S'portofino