Inuikii w S'portofino

Inuikii w S'portofino

Koncept marki

Głównym zamysłem marki Inuikii jest stworzenie stylu, który spełni oczekiwania każdej kobiety i każdego mężczyzny. Podstawą ku temu są trzy rodzaje butów: botki, trampki oraz klapki dostępne w różnych wzorach i kolorach. Inuikii prezentuje ekstrawagancki look, który przetrwa modowe trendy i pozostanie na dłużej.

Zimowe sneakersy, botki i  klapki

Sneakersy stanowią połączenie sportowego trampka oraz butów zimowych. Wykonane ze skóry owczej oraz oddychających materiałów zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Zastosowanie różnorakich skór oraz materiałów czyni sneakersy wyjątkowymi. 

Ekstrawagancki design botków odzwierciedla styl marki Inuikii. Dzięki wyszukanej formie nie przejdziesz obok nich obojetnie. Wszystkie botki posiadają podwójną warstwę skóry owczej, która zapewnia ciepło oraz ochronę przed kontaktem z wilgocią. Połączenie materiału i skóry nadaje im unikalny charakter.

Klapki to nie tylko propozycja na lato. Inuikii uwiedzie Cię rozgrzewającą miękkością, przyciągnie spojrzenia niekonwencjonalnym designem. Nawet będąc w domu, możesz poczuć się jak diva. Nadaj im unikalny styl, noś bezpośrednio na stopach, łącz ze skarpetkami, daj się ponieść wyobraźni.

Inuikii w S'portofino
Inuikii w S'portofino

Filozofia Inuikii

Wszystkie projekty Inuikii powstają w Szwajcarii, a dokładniej w Zurychu. Każdy model jest tworzony z zachowaniem najwyższych standardów marki. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie. Marka oferuje szeroki wybór produktów - od wyszukanej elegancji po modny i ekstrawagancki design.


SZYK RODEM Z GRENLANDII

Powstanie marki Inuikii było inspirowane skutą lodem Grenlandią oraz sercem Szwajcarii. Nazwa marki składa się z dwóch słów, które opisują piękno dwóch historii: „Inu” oznacza „atrakcyjny” lub „dziewczyna”. „Ikii” oznacza „zimny”, co reprezentuje mroźną i zarazem przytulną naturę butów. Oba słowa przedstawiają historię Inuikki teraz i w przyszłości: Zimne piękno! Najnowsza kolekcja marki opiera się na niebanalnych połączeniach oraz zabawach w obrębie stylistyki. Znajdziesz w niej rockowe inspiracje, wyrażone poprzez ćwieki i łaty, luksusowe czarne śniegowce ze skóry cielęcej oraz casualowe sneakery na grubej podeszwie, które sprawdzą się zarówno na ośnieżonych ulicach miast, jak i podczas górskich wypraw.

Inuikii w S'portofino

Odpowiedzialność

Kluczem do owocnej współpracy jest odpowiedzialność marki Inuikii. Każdy produkt jest wykonywany ręcznie, co czyni go wyjątkowym. Wiedza jest kluczowym elementem filozofii brandu. Inuikii reprezentuje wysoki poziom i najlepsze standardy. Dla marki jest bardzo ważne, aby pracownicy mieli godne warunki pracy, odpowiednią wiedzę i umiejętności, wrażliwość na detale oraz sprzęt dobrej jakości. Produkcja odbywa się we Włoszech oraz Portugalii. Do wyprodukowania butów rzemieślnicy wykorzystują specjalistyczną wiedzę. Zarówno buty zimowe, trampki oraz klapki są wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Obie firmy zajmujące się produkcją wyznają filozofię marki i dlatego nawiązana współpraca jest wręcz idealna. Wykorzystywane materiały pochodzą z Europy i posiadają certyfikaty, które gwarantują najwyższe standardy. Marka stara się za wszelka cenę minimalizować liczbę odpadów powstałych ze skór zwierzęcych. Wszystkie niezużyte materiały są poddane recyklingowi.

Sprawdź nową kolekcję Inuikii dostępną w S’portofino!


Inuikii w S'portofino