Ładuję...

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Juliet Dunn, to bardzo doświadczona projektantka, która już w latach 70. i 80. pracowała nad topowymi kolekcjami mody mainstreamowej, do których zawsze przemycała zmysłowe elementy kobiecego stylu. W 2000 roku Juliet rozpoczęła pracę nad tworzeniem własnej marki. Od tego czasu co rok raczy nas autorskimi kolekcjami, które stanowią oryginalne połączenie wschodniego ducha z zachodnim stylem.

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn
 

Moda tworzona przez Juliet Dunn ściśle wiąże się z ideą podróży - zarówno tych rozumianych dosłownie, jak i tych stanowiących metaforę poznawania siebie. Wyraźne inspiracje stanowią dla niej egzotyczne wyprawy, magia orientu, wielobarwność Indii, niezwykła atmosfera tropikalnych plaż. Same projekty są bardzo zmysłowe, zwiewne, kobiece - idealne na upalne dni i niezapomniane podróże.

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn
 
Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Wiosna i lato z Juliet Dunn

Najnowsza kolekcja Juliet Dunn obfituje w eteryczne i wysmakowane stroje letnie i plażowe. W tym sezonie każdy element został zaprojektowany z myślą o leniwym wypoczynku w głębokich, turkusowych wodach wysp Balearów. Zwiewne sukienki, koszule i szorty inspirowane eterycznym pięknem i naturą to projekty, które wpisują się w aktualne trendy - nie brakuje żywych kolorów i egzotycznych printów w stylu boho. Miękkie, pastelowe odcienie łączą się z modnymi neonami, które pięknie zagrają na Twojej opalonej skórze. Długie sukienki maxi inspirowane są tradycyjnymi, wyspiarskimi strojami i sprawdzą się podczas długich spacerów nad brzegiem morza. Z kolei krótsze, jedwabne sukienki to propozycja marki na romantyczny wieczór. Całokształtu dodają ręcznie haftowane detale na rękawach i kołnierzykach oraz mieniące się szkiełka. Najnowsza kolekcja Juliet Dunn to kobieca i zmysłowa bohema, której nie powinno zabraknąć w Twojej letniej garderobie.

 

POZNAJ NIEZWYKŁY ŚWIAT JULIET DUNN:

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Wczytaj czat