Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Juliet Dunn tworzy luksusową odzież plażową dla kobiet. Jej barwne kolekcje to wyjątkowe połączenie wschodniego ducha z zachodnim stylem, dziewczęcego boho z kobiecą modą. Projektantka na co dzień mieszkająca w Londynie, czerpie inspiracje z tropikalnych plaż, egzotycznych wysp i miejsc, w których lato trwa bez końca. Tuniki, sukienki, kombinezony i koszule wykonane są z luksusowych materiałów. Każdy model jest wyjątkowo kobiecy i niepowtarzalny, zwiewny i zmysłowy; nadaje lekkości i nie zawodzi szczególnie w gorące letnie dni. 

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Kolekcje Juliet Dunn to podróż, która rozpoczyna się w stolicy Anglii, wiedzie przez emocjonującą Azję, barwne Indie i dociera aż do ultranowoczesnego Tokio. Inspirujące przystanki wzbogacają projekty o unikatowe dodatki i misterne zdobienia. Współpraca z lokalnymi rzemieślnikami, wykorzystanie ich wiedzy o surowcach umożliwiają tworzenie najdoskonalszych materiałów wysokiej jakości i niesamowitych kolorach. To właśnie one są tajemnicą sukcesu marki i wyróżniają ją na tle innych.

Kolekcje trafiają w serca kobiet, które spełniają swoje marzenia o podróżach, kochają słońce, inspirują się światem i zwracają uwagę na jego piękno. Takich, których styl podkreśla ich spontaniczność i naturalne piękno. Fankami marki stały się celebrytki: Beyonce, Kate Hudson i Olivia Palermo.

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn