Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

Juliet Dunn, to bardzo doświadczona projektantka, która już w latach 70. i 80. pracowała nad topowymi kolekcjami mody mainstreamowej, do których zawsze przemycała zmysłowe elementy kobiecego stylu. W 2000 roku Juliet rozpoczęła pracę nad tworzeniem własnej marki. Od tego czasu co rok raczy nas autorskimi kolekcjami, które stanowią oryginalne połączenie wschodniego ducha z zachodnim stylem.

Moda tworzona przez Dunn ściśle wiąże się z ideą podróży - zarówno tych rozumianych dosłownie, jak i tych stanowiących metaforę poznawania siebie. Wyraźne inspiracje stanowią dla niej egzotyczne wyprawy, magia orientu, wielobarwność Indii, niezwykła atmosfera tropikalnych plaż. Same projekty są bardzo zmysłowe, zwiewne, kobiece - idealne na upalne dni i niezapomniane podróże.

Nowa kolekcja

Najnowsza kolekcja Juliet Dunn obfituje w eteryczne i wysmakowane stroje letnie i plażowe. Sukienki, koszule i szorty wykonane z luksusowych materiałów mocno nawiązują do stylu boho i przywołują skojarzenia z tajemniczym klimatem artystycznej bohemy. Wśród zdobień dominują szkiełka i kryształki, frędzle i chwosty, falbany, printy i hafty w stylu etno z mnóstwem kwiatowych elementów. Wśród kolorów znaleźć można zarówno nasycone błękity i wpadające w czerwień pomarańcze, jak i efektowną biel. Kolekcja stanowi wyjątkowo kobiecą i zmysłową całość.

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn

POZNAJ NIEZWYKŁY ŚWIAT JULIET DUNN:

Nowa kolekcja marki Juliet Dunn