Marka Juvia

Logo Juvia

Juvia – ubrania, w których chcesz wypoczywać

Juvia to luksusowa marka ponadczasowej odzieży damskiej i męskiej. Dba ona nie tylko o dobrą jakość ubrań, ich precyzyjne wykonanie i niezwykłą trwałość. Firma Juvia przede wszystkim bierze pod uwagę Twoje samopoczucie. Na nie wpływ ma komfort, którą zapewniają projekty marki. Ich wygodę odczujesz nie tylko podczas relaksu na kanapie, ale też podczas spotkania ze znajomymi czy na zakupach. Wygodne spodnie damskie i bluzy Juvia sprawdzą się również podczas wyjazdu za granicę bądź weekendowego wypadu do domku nad jeziorem. Miękkie, przyjemne w dotyku materiały połączone z subtelnymi, modnymi detalami tworzą całkowicie niepowtarzalne ubrania – Juvia to marka, w której zechcesz wypoczywać.

Wszechstronna odzież Juvia to połączenie elegancji ze sportowa swobodą.

Marka Juvia - Longuewear, który pokochasz od pierwszego włożenia

Wielofunkcyjna odzież Juvia istnieje na rynku od 2013 roku i choć od czasu jej powstania minęło niemal dziesięć lat, stale zaskakuje połączeniem elegancji ze sportową wolnością. Wszystkie projekty są efektem podróży, które stanowiły inspiracje i wzbogacały wyobraźnię projektantki i założycielki marki. Judith Dommermouth od dziecka zwiedzała świat. Jednak podziwianie pięknych krajobrazów podczas pieszych wycieczek i odpoczynek na plaży w pełnym słońcu to tylko część całości. Podróże to również czas spędzony w samolocie, pociągu i samochodzie – wtedy nade wszystko liczy się komfort i wygoda. Przytulny, niekrepujący ruchów strój pozwala się zrelaksować jeszcze zanim dotrzesz do celu. Dlatego też była modelka zdecydowała się stworzyć własną kolekcję ubrań, które pozwalają wypocząć od pierwszego ich włożenia. Obecnie ubrania loungewear od Juvia można dostać w ponad 500 sklepach rozmieszczonych w 10 krajach.

Loungewear Juvia zapewni Ci komfort w każdej sytuacji.
Juvia to marka, która łączy innowacyjne koncepcje z modnymi detalami.

Czuj się dobrze we własnej skórze nie tylko w domu

Ultrawygodne bluzy, miękkie spodnie dresowe i współgrające z ruchami ciała swetry to propozycje, które szybko zaczną Ci towarzyszyć na co dzień. Harmonijnie przenikające się barwy i dopracowane szczegóły projektów sprawiają, że marka spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym ubraniom. Luźne, swobodne kroje ubrań Juvia pozwolą Ci poczuć się komfortowo nawet podczas zabieganego dnia. Zwłaszcza wtedy przydaje się dodatkowe wsparcie, którym jest wygodne i przytulne ubranie.

Stylowa odzież codzienna Juvia rewolucjonizowała luksusową modę damską i nieustannie stawia jej nowe wymagania. Łącząc elegancję z komfortem, firma Juvia tworzy prawdziwie innowacyjne koncepcje, które wyglądają perfekcyjnie w każdej sytuacji. Są one jednocześnie minimalistyczne, a jednak wyróżniają się na tle innych marek. Odważne połączenie wysublimowanej prostoty z codziennym loungewearem pozwala każdej kobiecie czuć się komfortowo we własnej skórze.

Nowa kolekcja marki Juvia