KASK - marka wybierana przez profesjonalistów

KASK to włoska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy kasków narciarskich, rowerowych i do jazdy konnej. Firma powstała w 2004 roku, a jej produkty otrzymały nagrody ISPO oraz Eurobike. Misją marki jest tworzenie sprzętu, który jest zarówno funkcjonalny, bezpieczny jak i atrakcyjny pod względem wizualnym. Kaski tej marki poddawane są licznym testom, aby sprostać wymaganiom światowej klasy sportowców. Najwyższej jakości materiały, najnowocześniejsze technologie, pieczołowitość przejawiająca się w każdym detalu oraz wyjątkowy design to cechy, obok których trudno przejść obojętnie.

Kask

Technologie produktów marki KASK 


Wentylacja

Zintegrowany z kaskiem, inteligentny system wentylacyjny. Otwory znajdujące się na skorupie kasku pozwalają na stały dopływ i ciągłą cyrkulację powietrza wewnątrz. W połączeniu z posiadającą właściwości oddychające wyściółką gwarantują komfort nawet w czasie wielogodzinnej jazdy.

Panoramiczny podwójny wizjer OTG

Pozwala na noszenie okularów korekcyjnych pod kaskiem, gwarantując idealne dopasowanie oraz całkowite bezpieczeństwo. Gwarantuje szerokie, panoramiczne pole widzenia, bez zniekształceń. Posiada właściwości przeciwmgielne oraz powłokę chroniącą przed zarysowaniem. Technologia podwójnych soczewek zapewnia 4-krotnie większą odporność na parowanie.

Wełna merino

Wełna merino użyta do wypełniania wnętrza kasków w kontakcie ze skórą utrzymuje stałą temperaturę ciała, zapewnia oddychalność, posiada właściwości higroskopijne i szybkoschnące.