Już w S'portofino!

Wiatr, który otula Cię słońcem. Morze, które koi zmysły. Światło, które uwalnia radość. Twoja szczęśliwa wyspa, Twoja niebiańska plaża, Twój wymarzony resort. I Twój styl. Greckie wakacje nawet w środku zimy. Kori. Młoda, niezwykle śmiała marka, która nie tylko w bardzo krótkim czasie podbiła serca miłośniczek lekkiej, letniej mody, ale też wniosła dużo świeżości do tematu, w którym, zdawałoby się, powiedziano już wszystko. Tymczasem kolekcje resortwear prezentowane przez Kori cieszą się coraz większą popularnością, a ich obecność mocno zaznacza się wśród marek spotykanych w najbardziej cenionych i prestiżowych domach towarowych i butikach w całej Europie.

Jaki jest więc styl Kori? Pełen greckich nawiązań, odniesień i skojarzeń. Z jednej strony uderzająca jest jego prostota, przejrzystość, mocne skojarzenia z antycznymi motywami, letnia delikatność i posągowa klasyka. Z drugiej - lekkość ocierająca się o czysty romantyzm, trochę jak miłość - pierwsza lub… ta na zawsze. Tuniki, sukienki, topy i spódniczki. Idealne, bo łatwe do noszenia, nie potrzebują żadnych dookreśleń, są maksymalne i tworzą Ciebie same sobą. Strojami Kori bez wysiłku, ale za to z dużą przyjemnością, wyczarujesz stylizacje, które zmienią każdy wyjazd w magiczną przygodę, dopieszczą wyjątkowe momenty i podkreślą ulotność najpiękniejszych chwil. Swoboda forsowana przez Kori jest stylowa, momentami etnicznie bogata, jednocześnie na tyle subtelna, by Cię rozświetlać, a nie przytłaczać. W ubraniach Kori jesteś sobą. Komfortowo, oryginalnie i w jakości  premium.

#madeinGreece

Marka Kori bardzo dba nie tylko o zachowanie tak charakterystycznego stylu swoich kolekcji, ale też  przykłada ogromną wagę do jakości swoich ubrań. Są one projektowane i szyte w Atenach. To między innymi silny związek z tym wyjątkowym miejscem stanowi o  swobodzie połączonej z komfortem, wyrafinowaniem i wszechstronnością marki.

Kori tworzy dla kobiet na całym świecie, w każdym wieku, ceniących proste linie w oryginalnym ujęciu. Uważa, że styl może nas otaczać i ubierać każdego dnia, bez względu na okoliczności.