• LP La Martina

La Martina


Współzawodnictwo, pasja, dostojność - w tych słowach ukryta jest esencja powstałej w 1984 roku marki La Martina. Wizjoner i założyciel imperium, argentyńczyk Lando Simonetti, od samego początku zakładał stworzenie marki, która zabłyśnie na międzynarodowej arenie, stawiając na rodzime korzenie i tradycje. Z sukcesem połączył słynne w swoim kraju polo z cenionymi na całym świecie prestiżem, luksusem i doświadczeniem.

Nowa kolekcja marki La Martina

La Martina to rodzinna firma, która powstała w połowie lat 80-tych ubiegłego wieku. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji wysokiej jakości skórzanego obuwia idealnego do gry w polo. Wysoko cenione przez użytkowników wyroby, pozwoliły marce na dalszy rozwój. La Martina postawiła na odzież sportową - okrycia głowy oraz klasyczne koszulki z wyróżniającym się kołnierzykiem - swoją ponadczasowością górujące nad przemijającymi sezonowymi trendami.  Jednak to nie tylko dobre kroje, materiały i wzornictwo, zagwarantowały marce rozgłos i popularność. Właściciele La Martina, koncentrując się na swoim wyjątkowym odbiorcy - graczu polo, zdecydowali się oprzeć swój biznes na wartościach, za którymi podąża on w królewskim sporcie. Respekt dla reguł, szacunek do przeciwników, honor, a przede wszystkim integracja i współdziałanie to zasady, dzięki którym marka może poszczycić się niesamowitym sukcesem.

Nowa kolekcja marki La Martina
Nowa kolekcja marki La Martina

Polo to elitarna dyscyplina, która powstała w starożytności w Azji, zaś na inne kontynenty dotarła w czasach kolonizacji. W Argentynie trafiła na najwierniejszych fanów i do dzisiaj jest tam sportem bardzo popularnym. Konne rozgrywki dwóch czteroosobowych drużyn w tradycyjnej formie gry odbywają się na trawiastym boisku. Gracze dążą do umieszczenia w bramce przeciwnika drewnianej, białej kuli, używając do tego malletów, czyli długich kijów. Unikalne rozgrywki, mimo coraz liczniejszego grona miłośników, nadal należą jednak do mało popularnych w innych krajach. W sercu marki La Martina leży więc pragnienie promowania argentyńskiego sportu poprzez wspieranie turniejów i imprez na całym świecie.

Mimo określonego charakteru i stylu, La Martina od lat trafia w gusta osób, które z graczami polo łączy jedynie zamiłowanie do wyjątkowości i klasyki. Stylowe kolekcje każdego sezonu  cieszą się popularnością i wybierane są przez wiernych Klientów, ceniących sobie jakościowe i nietuzinkowe produkty. Męskie, damskie i dziecięce linie odzieżowe sprzedawane są w niemal 100 salonach firmowych oraz w wybranych sklepach multibrandowych z kategorii premium zlokalizowanych na 5 kontynentach. 

Nowa kolekcja marki La Martina