Ładuję...

La Martina

Współzawodnictwo, pasja, dostojność – marka La Martina

Współzawodnictwo, pasja i dostojność to cechy, które idealnie pasują nie tylko do gry w polo, ale również stanowią esencję powstałej w 1984 roku marki La Martina. Wizjoner i założyciel imperium, Argentyńczyk Lando Simonetti, od samego początku zakładał stworzenie firmy, która zabłyśnie na międzynarodowej arenie. Nie zapominając o swoich korzeniach, z sukcesem połączył polo z prestiżem i luksusem w swoich odzieżowych kolekcjach. Firma nie tylko inspiruje się doświadczeniami graczy i przyświecającymi im wartościami – marka La Martina jest polo.

Choć koncepcja luksusu stale się zmienia, prawdziwym luksusem jest znajdowanie czasu dla siebie, dla rodziny i dla planety – pomimo piętrzących się obowiązków. Jest to możliwe dzięki wewnętrznej spójności przekonań i działań. Bycie fair wobec innych to integralna cecha nie tylko życia codziennego, ale także gry w polo. Uczciwe postępowanie zgodnie z własnym sumieniem jest niezwykle istotne dla twórców marki – tylko w ten sposób można się doskonalić i uczynić planetę lepszym miejscem.

polo la martina

Styl, który podąża za autentycznością – koszule La Martina

Swoją działalność firma La Martina rozpoczęła od produkcji wysokiej jakości skórzanego obuwia – idealnego do gry w polo. Wysokiej jakości wyroby, które docenili gracze, pozwoliły marce na dalszy rozwój. Firma La Martina postawiła na odzież sportową – okrycia głowy oraz klasyczne koszulki z wyróżniającym się kołnierzykiem. Ponadczasowe koszulki polo męskie i koszule La Martina górują nad przemijającymi sezonowymi trendami. Za sukcesem marki stoją nie tylko dobre kroje, świetnej jakości materiały i wyjątkowe wzornictwo – La Martina przede wszystkim odpowiada na potrzeby swoich najwierniejszych odbiorców. Właściciele firmy koncentrują się cechach, którymi kieruje się gracz polo. Respekt dla reguł, szacunek do przeciwników, honor, a przede wszystkim integracja i współdziałanie – to zasady, dzięki którym marka stale ewoluuje i dostarcza nowe kolekcje.

odzież La Martina
koszulka polo La Martina

Odzież męska dla graczy polo: koszule La Martina

W sercu marki La Martina leży pragnienie promowania argentyńskiego sportu poprzez wspieranie turniejów i imprez na całym świecie. Mimo określonego charakteru i stylu, marka La Martina od lat trafia również w gusta osób, które z graczami polo łączy jedynie zamiłowanie do wyjątkowego stylu. Gustowne kolekcje każdego sezonu cieszą się popularnością i wybierane są przez wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości, nietuzinkowe produkty. Sprawdzą się one nie tylko podczas gry w polo, ale dopasują się do Twojego stylu życia. Często podróżujesz, a może szukasz sposobu na stworzenie eleganckiego zestawu na wyjście do pracy? Ponadczasowy polo shirt La Martina lub klasyczna koszula wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów z pewnością zapewnią Ci wygodę na co dzień.

odzież la martina

Wczytaj czat