Ładuję...

Maaji logo

Maaji – Women’s Fashion Swimwear

Szukasz stroju kąpielowego, który będzie równie praktyczny, co estetyczny? Z designem Maaji mało która marka może się równać. Firma zwraca uwagę nie tylko na wysoką jakość swojej oferty, ale również na funkcjonalność i innowacyjność projektu. Jako jedyna marka proponuje ubieranie jednego stroju na aż 4 sposoby! Niesamowite propozycje to zdecydowanie coś, co wyróżnia markę na tle innych.

Stroje kąpielowe Maaji
Stroje kąpielowe Maaji

4-Ways Icons – Maaji Swimwear

Jedną z największych zalet strojów kąpielowych Maaji jest to, że bikini można ubierać na cztery sposoby. Oznacza to, że zarówno górę, jak i dół bikini możesz ubrać „przodem” i „tyłem” – w obu przypadkach spełni on swoje zadanie. 4 sposoby noszenia stroju dają wiele możliwości kreowania własnego stylu na plaży, zależnie od tego, jakie akcesoria wybierzesz. Jednokolorowy, klasyczny strój świetnie sprawdzi się w przypadku fanek minimalizmu, z kolei kwieciste, odważne wzory będą świetnym dopełnieniem każdej dynamicznej stylizacji. Sprawdź, co marka przygotowała w tym roku i zachwyć się najnowszą kolekcją!

stroje kąpielowe Maaji

 

Maaji: Earth Warriors

Maaji to nie tylko stylowa marka strojów kąpielowych – to również firma, która stawia na zrównoważony rozwój. Przejrzysta komunikacja, etyczna produkcja i świadome projektowanie w oparciu o różnorodność to tylko niektóre z czynności, które pomagają zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Maaji stale pracuje również nad tym, by uzyskać certyfikowany status B Corp – złoty standard w certyfikacji zrównoważonego rozwoju.

stroje kąpielowe Maaji

Równie istotne dla marki są innowacje i badanie nowych materiałów, a także projektowanie jeszcze wydajniejszych procesów i ciągły rozwój produktów tak, by były one jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Właśnie to sprawiło, że Maaji stworzyło Earth Warriors: ekologiczne kolekcje strojów kąpielowych, plażowych i sportowych. To jednak nie wszystko – 90% wykorzystywanych tkanin pochodzi od lokalnych dostawców.

Materiały, z których korzysta Maaji, to również poliester i nylon pochodzące z recyklingu oraz ECOVEROTM – odnawialna, drewniana miazgi. Surowiec ten powstaje w sposób, który jest mniej obciążający dla środowiska. Dzięki przejrzystym zasadom produkcji i transportu zyskujesz produkt, który z pewnością posłuży Ci dłużej, niż jeden sezon. Sprawdź najnowszą kolekcję marki i wybierz strój idealnie dopasowany do swojego stylu.

Wczytaj czat