Mammut w S'portofino

Mackage w S'portofino

SZWAJCARSKA JAKOŚĆ OD 1862 ROKU

Co czujesz, kiedy myślisz o zdobywaniu górskich szczytów? To przyjemny dreszcz spowodowany adrenaliną, satysfakcja, poczucie wolności. Uchwyć te emocje. Noś je. Eksploruj. Wybierz markę, która będzie Ci towarzyszyć zarówno podczas sportowych wyzwań, jak i na co dzień. Mammut gwarantuje Ci szwajcarską jakość, niezawodność i najwyższej klasy technologię przystosowaną do aktywności takich jak narciarstwo czy skitouring. Hybrydowa konstrukcja modeli połączona jest z klasycznym stylem ubrań i akcesoriów. Wejdź na najwyższy poziom, doświadczając pełnego komfortu. Osiągnij więcej, to Ty wyznaczasz właściwy szlak.

Mammut w S'portofino

WE CARE

Mammut to nie tylko synonim dbałości o wysoką jakość. Marka należy do grona odpowiedzialnych społecznie brandów. Jednym z kluczowych elementów oddziałujących na przebieg łańcucha towarowego jest czysta i bezpieczna produkcja, minimalizująca emisje powstających substancji do środowiska. Cały łańcuch dostaw jest nieustannie kontrolowany przez profesjonalną, zewnętrzną jednostkę certyfikującą. Marka sięga również po elementy z recyklingu, wykorzystuje materiały przyjazne dla środowiska oraz projektuje procesy produkcyjne tak, aby maksymalizować oszczędność zasobów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów, dotyczących wydajności i jakości produktu końcowego. Etyczna produkcja to także ochrona pracowników oraz zapewnienie im bezpiecznych i uczciwych warunków zatrudnienia. Mammut jako pierwsza outdoorowa marka dołączyła do programu Fair Wear Foundation oraz wprowadziła kompleksowy system zarządzania i monitorowania warunków pracy u swoich dostawców poprzez regularne audyty w fabrykach. Odpowiedzialność nie może stanowić jedynie deklaracji, dlatego przekłada się na konkretne działania i wdrażanie rozwiązań.

Mammut w S'portofino
Mammut w S'portofino

PERFORMANCE-ORIENTED

Rozwiązania technologiczne zastosowane w odzieży outdoorowej Mammut mają na celu zapewnienie najlepszej ochrony przed warunkami atmosferycznymi podczas aktywności na stoku czy w czasie skitouringu. Równie dobrze sprawdzą się w przestrzeni miejskiej, tworząc kompaktowe i lekkie uzupełnienie sportowej stylizacji. Bez względu na to, czy szukasz kurtki narciarskiej, ciepłej czapki czy uniwersalnego t-shirtu z pewnością znajdziesz odpowiedni model w kolekcji Mammut. Jeśli Twoją pasją są sporty zimowe, turystyka górska lub wspinaczka, odzież marki powinna znaleźć się na Twojej liście must have. Dzięki wykorzystaniu hybrydowych projektów, pozwalających na zachowanie równowagi między elastycznością i swobodą ruchów a komfortem termicznych i ochroną przed wiatrem i chłodem, stanowią one idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Nie bez powodu markę Mammut doceniają czołowi sportowcy. Teraz także Ty możesz przekonać się, że odpowiedni strój pozwoli Ci osiągnąć najlepsze wyniki.


Mammut w S'portofino