Ładuję...

  • napapijri-lp

Włoski design inspirowany Skandynawią - odzież Napapijri

Napapijri to fińskie określenie Koła Podbiegunowego. Jego granicą jest linia 66. równoleżnika, który wyznacza także granicę zasięgu zjawiska nocy polarnej. Surowe warunki zrodziły pomysł na wyjątkową, outdoorową markę – tak powstały ubrania Napapijri. Już na samym początku powstania zyskały one duże grono zwolenników – podróżnicy, odkrywający na co dzień nieznane, entuzjastycznie powitali nową na rynku firmę. Za sukcesem marki kryje się filozofia, według której podróżowanie od jednego bieguna do drugiego to sposób na osobisty rozwój człowieka i nieskończone inspiracje. Poprzez nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy poszerzają się horyzonty myślowe. W ten sposób rodzą się ubrania Napapijri - odzież ta nie tylko powstaje w zgodzie ze współczesnymi trendami, ale jest też niezwykle funkcjonalna. Mocne, solidne ubrania Napapijri są dostosowane do potrzeb podróżników kochających przygody i wyzwania. Wybierają je również turyści stawiający na aktywny tryb życia. Odzież Napapijri do swojego trybu życia dopasują też osoby spędzające swój czas wolny w mieście. Niezależnie do tego, czy planujesz aktywny weekend, czy może szukasz casualowego zestawienia na co dzień, w bogatej kolekcji z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

ubrania Napapijri
odzież Napapijri

Odkrywaj świat z firmą Napapijri

Podróż marki Napapijri rozpoczęła się w 1987 roku w cieniu najwyższego szczytu Europy – Mont Blanc. Włoski rzemieślnik tworzący torby podróżne zrewolucjonizował świat mody sportowej, łącząc wyszukane tkaniny techniczne ze stylowym wzornictwem. Marka Napapijri od początku powstania czerpie z wizerunku wielkich odkrywców XX wieku, którzy swoimi wyprawami zainspirowali ludzkość. Ich podróże całkowicie odmieniły ich życie – tak samo Napapijri chce odmienić Twoje spojrzenie na świat.

Istnieje wiele rodzajów podróży. Najważniejsze są te, które pozwolą Ci odkryć, kim naprawdę jesteś i do czego w życiu dążysz. Nie istnieje schemat, którym możesz się kierować, by odkryć swoje prawdziwe ja. Dlatego nie czekaj i wyrusz na własną eskapadę, wybierając ubrania Napapijri. Każdy element sezonowej kolekcji łączy tradycyjnie dopracowane rozwiązania techniczne z optymistycznym spojrzeniem w przyszłość, w stronę nowych możliwości, fasonów i innowacji.

Research, fashion, innovation – Napapijri Anorak

W 1990 roku rynek mody sport-casual został zawojowany przez ikonę marki Napapijri – kurtkę Skidoo. Lekka, przeciwdeszczowa kurtka Napapijri typu anorak zaprojektowana została z myślą o ekstremalnych temperaturach. Premiera modelu była tak udana, że twórcy zdecydowali się rozszerzyć ubraniową linię Napapijri o ubrania męskie i damskie - bluzy, spodnie oraz akcesoria, które stylistyką i estetyką nawiązywały do Skidoo. Po kilku latach – w 2003 roku, odświeżono projekt kurtki z pomocą Karla Lagerfelda. O burzliwym rozwoju marki świadczy również fakt, że od 2002 roku w ofercie znajdują się kolekcje dziecięce. Z kolei od 2006 roku – projektowane jest wygodne sportowe obuwie trekkingowe oraz miejskie. Eksplorowanie nowych form wyrazu nadal trwa – obok rozszerzania oferty, zwiększa się też zasięg marki, która posiada prawie 200 butików w 30 krajach.

ubrania Napapijri

„What if one day, nature will only be a distant memory”

Badając nowe możliwości wzrostu, marka Napapijri nie zapomina o byciu eko. Odkrywanie nowych sposobów na zrównoważony rozwój pozwala marce stale się rozwijać. Bycie Eco Aware to nie tylko zmiany w łańcuchu dostaw i w procesie produkcyjnym, ale też etyczne sposoby pozyskiwania surowców. Ekologiczne nastawienie stymuluje również powstawanie inspirujących rozwiązań. Jednym z nich jest opracowana przez markę Napapijri technologia Thermo-Fiber™. Izolacja ta jest lekka, ciepła i szybkoschnąca, a co najważniejsze – powstała bez wykorzystania futra i puchu.

Najnowsza kolekcja, zgodnie z myślą przewodnią marki Napapijri, nawiązuje do poszanowania natury. W przeszłości to właśnie przyroda i siła żywiołów zainspirowała markę do stworzenia unikatowego projektu pierwszej kurtki. Nadszedł czas, by się odwdzięczyć i ochronić to, co najcenniejsze. Najnowsza linia częściowo powstała z materiałów pochodzących z recyklingu oraz wykorzystuje najnowsze technologie opracowane przez firmę Napapijri. Choose Future z firmą, która realnie dba o środowisko.

firma Napapijri

Wczytaj czat