Ładuję...

  • North Sails LP

#GoBeyond – żeglarska odzież NORTH SAILS

Historia, która nabiera wiatru w żagle wyobraźni – właśnie taka jest opowieść o powstaniu marki NORTH SAILS. W 1957 roku Lowell North zdecydował się na ogromny zwrot w swoim życiu. Z inżyniera lotnictwa stał się wilkiem morskim. Swoją pierwszą firmę otworzył z uczciwym zamiarem tworzenia praktycznych łodzi – i nigdy więcej nie polegał na intuicji. Jego przywiązanie do szczegółów i dokładnej metodologii odmieniło branżę żeglarską na zawsze. Doskonały zmysł techniczny inżyniera pozwolił mu na fachowe podejście do tworzenia projektów. To dzięki jego zapobiegawczości i innowacyjnemu myśleniu wprowadzono do żeglarstwa olbrzymie zmiany. Wszystkie projekty były testowane komputerowo – od tamtej pory technologia pomaga tworzyć jeszcze lepiej dopracowane projekty. Od ponad 60 lat jasny cel, kreatywność i duch rywalizacji napędzają NORTH SAILS, by firma mogła stale dostarczać zaskakujących rozwiązań.

odzież NORTH SAILS
odzież NORTH SAILS

Historie tworzysz, patrząc w przyszłość – mantra twórcy marki NORTH SAILS

Dzięki zasługom Lowell’a North’a branża żeglarska poczyniła ogromne postępy – i to w niemożliwie szybkim tempie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w udoskonalanie osiągnięć żeglarzy oraz stałe zainteresowanie innowacjami technicznymi obecnie firma NORTH SAILS jest liderem na rynku. Kultowość marki można również zauważyć w wyjątkowych projektach ubrań - żeglarska odzież North Sails jest równie dopracowana, co projekty żagli. Precyzja wykonania i przykładanie uwagi do szczegółów jednoznacznie potwierdzają sukces marki również w branży odzieżowej. Skup się na tym, co jest dla Ciebie ważne – niezależnie od tego, czy jesteś na morzu, w górach czy w centrum miasta.

Tworząc ubrania na żagle w miłości do żeglarstwa, nie sposób nie zaangażować się w ochronę środowiska – dlatego też NORTH SAILS korzysta z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i bawełny organicznej, w ten sposób ograniczając zużycie plastiku. Marka NORTH SAILS jest Eco Aware – świadczy o tym wprowadzenie zmian w procesach produkcyjnych oraz organizowanie kampanii społecznych i wydarzeń. Zwiększenie świadomości odnośnie ochrony przyrody ma kluczowe znaczenie, gdyż wpływa to na szereg działań ludzi – również na rozwijanie ich pasji. Marka NORTH SAILS dba o naturę - Ty również możesz to zrobić, wybierając wytrzymałe ubranie na żagle tej marki.

odzież North Sails

Niezastąpiona odzież dla żeglarzy North Sails

Marka NORTH SAILS podkreśla, że jej obowiązkiem jest ochrona mórz i oceanów dla przyszłych pokoleń żeglarzy. Firma realizuje misję ochrony środowiska, decydując się na innowacyjne materiały wspierające środowisko, z których szyta jest odzież jachtowa. Każda kolekcja to wynik podejmowania zrównoważonych działań. Również w tym sezonie ubranie na żagle tej marki okaże się niezastąpione nie tylko podczas słonecznej pogody i spokojnej wody, ale też podczas chłodniejszych wieczorów i deszczowych dni. Renomowane marki ubrań, takie jak North Sails, przede wszystkim stawiają na Twój komfort i bezpieczeństwo – warto zatem sprawdzić, co marka przygotowała w tym sezonie.

Nowa kolekcja marki North Sails

Wczytaj czat