marka northwave

Logo Northwave

Rowerowa rewolucja – marka Northwave

Inspiracja górami jest wiecznie żywa w projektach marki Northwave. To właśnie ich mocy i sile firma pragnie sprostać. Dlatego tworzy najwyższej jakości kolekcje, które mają za zadanie sprostać trudnościom na szlakach na sam szczyt. Marka Northwave wspina się na wyżyny kreatywności, prezentując zawsze perfekcyjnie dopracowane elementy garderoby – wszystko po to, by każda Twoja podróż była iście epickim doświadczeniem. Kochasz podróże i wyzwania? Wnieś się ponad to, co Cię ogranicza i zbliż się do celu z odzieżą Northwave.

Obuwie Northwave

Buty Northwave – w góry i do miasta

Chcesz zdobywać górskie szczyty? A może szukasz trwałego obuwia, które podkreśli Twój urban style? Obuwie firmy Northwave powstało z myślą o największych entuzjastach gór i aktywności fizycznej – zarówno profesjonalistach, jak i amatorach. Buty tej marki łączą w sobie pasję do sportu, ponadczasową wygodę i ciekawy design, który przykuwa wzrok. Dzięki dopracowanej technologii buty rowerowe Northwave są dopasowane do Twoich potrzeb. Obuwie, które znajdziesz wśród tegorocznych propozycji, dopasujesz zarówno do jazdy na szosie, wyścigów kolarskich, jak i codziennych treningów. Wśród nich znajdziesz, między innymi, buty Northwave Rebel 2, Revolution 2 czy Extreme GT 2. Spraw, by każda przejażdżka rowerem była jedyna w swoim rodzaju – poddaj się całkowitej wolności i sile natury.

marka Northwave
obuwie Northwave

Buty rowerowe firmy Northwave – idealnie dopasowane do Twojej stopy

Każda aktywność fizyczna wymaga odpowiednich rozwiązań. Dlatego też, jeśli Twoją pasją jest jazda na rowerze i zwiedzanie okolicy bądź dalszych zakamarków Polski na dwukołowcu, odpowiednio dobrane buty firmy Northwave to podstawa. Wśród obuwia marki Northwave znajdziesz ergonomiczne propozycje, które dopasujesz do swoich potrzeb pod względem ich sztywności, stopnia oddychalności czy lekkości. Istotny jest też wysoki stopień przekazywania mocy. Dzięki ciągłym badaniom i testom obuwie Northwave jest stale udoskonalane technicznie, by zaskakiwać innowacjami. Jest to nie tylko podeszwa, która dopasowuje się do stopy, zapewniając Ci stabilność, wodoodporne materiały czy komfort termiczny. Jedną z niespotykanych dotąd praktycznych funkcji jest system SLW2 i SLW3. Niewielkie zapięcie, na które składają się pokrętła umożliwiające idealne dopasowanie buta do stopy, okażą się niezastapione podczas każdej rowerowej przejażdżki. Dzięki temu niewielkiemu elementowi zapięcia możesz całkowicie kontrolować to, jak but przylega do stopy. Jego kształt dopasujesz stopniowo lub za pomocą jednego przycisku. Dzięki tak szybkiemu dostosowaniu butów Northwave do swoich potrzeb zyskujesz więcej czasu na realizowanie swojej pasji – jest to szczególnie przydatne, gdy wybierasz się na dłuższe dystanse w gorące dni. Nie daj się zatrzymać i przygotuj się na letnie przejażdżki!

marka Northwave