Ładuję...

Oakley Polska: okulary przeciwsłoneczne i sportowe

Oakley to marka zajmująca się tworzeniem wyjątkowych okularów sportowych i przeciwsłonecznych – damskich i męskich, od 1984 roku. Marka swoje początki ma jednak w roku 1975 – James Jannard zaczynał od produkcji chwytów motocyklowych, jednak wraz z rosnącą popularnością w branzy sportowej, zdecydował się na stworzenie gogli narciarskich O-Frame, a następnie pierwszej pary okularów przeciwsłonecznych Oakley. Factory Pilot Eyeshades, bo tak nazwał się prototyp, w designie przypominały zimowe gogle, jednak zorientowane były na sporty letnie. Silne przywiązanie do aktywności sportowych pozostało w DNA marki i po dziś dzień dostarcza jej wielu wyzwań, które sukcesywnie są podejmowane.

okulary oakley

Okulary sportowe Oakley: do biegania i na rower

W ofercie marki Oakley znajdziesz przede wszystkim okulary sportowe do biegania i na rower. Dopasowane do Twojej ulubionej aktywności okulary przeciwsłoneczne dzięki rewolucyjnemu kształtowi zwiększają pole widzenia, co wpływa zarówno na komfort, jak i jeszcze większy stopień bezpieczeństwa. To jednak nie koniec. Wykonane w fotochromatycznej technologii soczewki dopasowują się do każdych warunków atmosferycznych. Technologia Oakley HDO® to z kolei jeszcze doskonalsze widzenie: bez zniekształceń i przesunięć obrazu. Okulary Oaklay na rower to przede wszystkim modele RADAR EV PATH, JAWBREAKER i ENCODER. Sprawdź szczegóły każdej pary i wybierz optymalne rowerowe okulary Oaklay, dopasowane do Twoich potrzeb.

 

okulary oaklay
okulary oaklay

Okulary przeciwsłoneczne Oakley: damskie i męskie modele

Idealne w podróż i na co dzień: przeciwsłoneczne okulary Oaklay to świetny wybór, zwłaszcza w upalne lato. Lekkie, wytrzymałe oprawki i soczewki udoskonalone w taki sposób, by perfekcyjnie chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Damskie i męskie modele okularów przeciwsłonecznych Oaklay są nie tylko dostosowane do gorącej pogody czekającej na Ciebie na urlopie, ale również sprawdzą się podczas wykonywania codziennych zadań. Dla większego komfortu zostały wyposażone w wizjer Prizm™ Road, dzięki któremu widoczność na jezdni pozostanie idealna. Sprawdź, co marka Oaklay przygotowała w tym sezonie i wybierz idealne okulary dla siebie.

nowa kolekcja Oakley

Wczytaj czat