P.E Nation w S'portofino

P.E Nation logo

P.E Nation to marka założona w Australii przez Pip Edwards i Claire Tregoning. Projektantki wykorzystując lukę na rynku, stworzyły kolekcję kompleksowej odzieży sportowej dopasowanej do coraz szybszego tempa życia. Ich projekty oraz wyraźna wizja marki sprawiły, że wygodna odzież sportowa P.E Nation zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

P.E Nation
P.E Nation

Filozofia P.E Nation koncentruje się na wysokiej jakości. Jednocześnie nie rezygnuje z modnych i funkcjonalnych elementów, zaprojektowanych w duchu mody ulicznej. Marka celebruje aktywny styl życia.

Najnowsza kolekcja TIME TRIAL to zupełnie nowe podejście do aktywnego streetwearu. Elektryczny niebieski z nutą fluorescencyjnej pomarańczy, połączenie czerwieni, bieli i czerni dominują na kurtkach, bluzach i legginsach. W tym sezonie P.E Nation wyróżnia wzór szachownicy oraz geometryczne pasy.

P.E Nation
P.E Nation

W kolekcji nie brakuje także kultowych, dresowych dzianin oraz oldschoolowego jeansu rodem z lat 80. Te elementy uzupełniają kolekcję, dodając jej charakterystycznego, chłopięcego wyglądu oraz krojów i fasonów typowych dla oversizowej odzieży sportowej.

Polska premiera kolekcji P.E Nation już w S'portofino! 


P.E Nation kolekcja