Ładuję...

Peuterey

logo Peuterey

Peuterey - Doskonałość w odzieży wierzchniej

Peuterey to szczyt Mont Blanc: miejsce majestatycznego piękna, gdzie spotykają się ziemia i niebo. Duch marki Peuterey rodzi się z tego środowiska i ucieleśnia namiętne poszukiwanie doskonałości w wykonywaniu materiałów, prostoty form oraz funkcjonalności detali. Kurtki Peuterey – męskie, damskie i dziecięce – są produkowane przez fachowców, zgodnie z bardzo wymagającymi i drobiazgowymi normami jakościowymi. Idealne połączenie wygody, praktyczności i współczesnego designu, stanowią prawdziwy fundament każdej garderoby.

Peuterey

Peuterey - Marka stworzona z pasji do sportu i mody

Twórcy włoskiej marki Peuterey od początku swojej działalność deklarowali, że produkowane przez nich kurtki, płaszcze czy bezrękawniki mają sprzyjać podróżom i być poręczne przy spędzaniu czasu na na świeżym powietrzu. Osiągnęli swój cel w stu procentach, ich kreacje wyróżnia oryginalny, ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny sportowy styl. Założyciele marki zdecydowanie odeszli od niefunkcjonalnej mody na pokaz i postawili na swobodę ruchów i wygodę noszenia.

Peuterey
Odzież wierzchnia Peuterey

Peuterey - Produkty dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn

Każdy produkt marki Peuterey zaskakuje swoją prostotą, krojem oraz oszczędnością dodatków. W ofercie można znaleźć ubrania na każdą porę roku. Koszulki polo, spodnie, szorty, czy płaszcze i kurtki. Oprócz tego do wyboru jest szeroka gama rozmiarów oraz kolorów produktów. Na ubraniach widnieje rozpoznawalne logo, które świetnie wkomponowuje się w stylizacje, szczególnie te typowo miejskie. Kurtki Peuterey sprawdzą się doskonale jako uzupełnienie codziennej, jak i wyjściowej stylizacji zapewniając komfort oraz stylowy wygląd.

Peuterey
Odzież wierzchnia Peuterey

Najnowsza kolekcja marki Peuterey

Wczytaj czat