Ładuję...

  • poc-lp

Szwedzka odzież POC – znajdź więcej energii

POC jest szwedzką firmą, która przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo. Marka POC od 2005 roku dąży do ochrony życia i zminimalizowania skutków wypadków wśród narciarzy, kolarzy i osób uprawiających sporty grawitacyjne. Obecnie na całym świecie sportowcy używają kombinezonów i kasków rowerowych POC. Marce POC zaufali jednak nie tylko medaliści olimpijscy, zwycięzcy Mistrzostw Świata czy X-Games. Z bogatej oferty korzystają też osoby uprawiające sporty rekreacyjnie. Dzięki ogromnej pasji zespołu firmy POC, od ponad 15 lat marka skutecznie łączy zaawansowane technologie z wyjątkowym designem. W ten sposób możesz bezpiecznie realizować swoje sportowe pasje nosząc wyjątkową odzież rowerową POC oraz korzystając z unikatowych akcesoriów marki: kaski, plecaki i okulary znajdziesz w sklepie S’portofino.

Marka POC cechuje się ponadprzeciętną jakością.

Jazda na rowerze, na nartach i na snowboardzie – szwedzka odzież POC zapewnia ochronę

Od początku powstania firmy POC, jej celem było nie tylko tworzenie wysokiej jakości oferty. Liczyła się również wizja, która łączyłaby innowacyjne produkty, takie jak kaski czy odzież rowerowa, z bezpieczeństwem i wydajnością. Było to możliwe dzięki dogłębnej analizie zachowań sportowców w różnych sytuacjach oraz obserwacji ich interakcji z otoczeniem i z innymi ludźmi. Dużym wyzwaniem było stworzenie nowych, wyspecjalizowanych produktów oraz opracowanie spójnej koncepcji, w ramach której wszyscy uzyskaliby niezbędne wsparcie. By sprostać wyzwaniom, POC nawiązał współpracę z najlepszymi ekspertami z różnych dziedzin. Wszechstronną wiedzę specjalistów połączono z doświadczeniem oraz praktyką osób zaangażowanych w tworzenie produktów niezastąpionych w zakresie bezpieczeństwa. Efektem prac są dostępne w sklepie S’portofino wszechstronne ubrania i kaski POC oraz akcesoria, które zapewniają wsparcie w każdych warunkach.

Kaski POC zapewnią bezpieczeństwo w każdych warunkach.
Damski kask marki POC

Odzież sportowa prosto z POC Lab

Aby stać na straży bezpieczeństwa i być liderem innowacji, marka stworzyła POC Lab. Jest to swoiste forum naukowe, które łączy specjalistów z różnych dziedzin. To wyjątkowe grono wspiera i doradza firmie POC. Gwarantuje ono również, że wszystkie opracowane przez markę rozwiązania są niezawodne. W ten sposób firma POC tworzy produkty opracowane przy pomocy ekspertów z zakresu medycyny sportowej, neurologii, i fizjoterapii. Wspólną misją członków POC Lab jest ratowanie życia i zmniejszanie konsekwencji wypadków. Dlatego też osoby wchodzące w skład tej inicjatywy konsultują rozwiązania z profesjonalnymi sportowcami. Firma POC tworząc ofertę swojego sklepu uważnie wsłuchuje się również w to, co do powiedzenia mają użytkownicy sprzętu. Dlatego też bierze pod uwagę wszelkie sugestie i uwagi klientów, czyniąc swoje produkty jeszcze lepszymi. Tegoroczna kolekcja to wynik skrupulatnej pracy nad drobiazgowo dopracowanymi propozycjami. Wśród nich warto zwrócić uwagę na ofertę, która tworzą między innymi kaski i odzież rowerowa POC.

marka POC

Wczytaj czat