• poc-lp

Odzież POC – znajdź w sobie siłę na więcej

POC jest szwedzką firmą, która przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo. Marka POC od 2005 roku dąży do ochrony życia i zminimalizowania skutków wypadków wśród narciarzy, kolarzy i osób uprawiających sporty grawitacyjne. Obecnie na całym świecie używają oni kombinezonów i kasków rowerowych POC. Marce POC zaufali jednak nie tylko medaliści olimpijscy, zwycięzcy Mistrzostw Świata czy X-Games. Z bogatej oferty korzystają też osoby uprawiające sporty rekreacyjnie. Dzięki ogromnej pasji zespołu firmy POC, od ponad 15 lat marka skutecznie łączy zaawansowane technologie z wyjątkowym designem. W ten sposób możesz bezpiecznie realizować swoje sportowe pasje nosząc wyjątkowe ubrania POC oraz korzystając z unikatowych akcesoriów marki.

Marka POC cechuje się ponadprzeciętną jakością.

Jazda na rowerze, na nartach i na snowboardzie – odzież POC zapewnia ochronę

Od początku powstania firmy POC, jej celem było nie tylko tworzenie wysokiej jakości kasków. Liczyła się również wizja, która połączyłaby innowacje z bezpieczeństwem i wydajnością. Było to możliwe dzięki dogłębnej analizie zachowań sportowców w różnych sytuacjach oraz obserwacji ich interakcji z otoczeniem i z innymi ludźmi. Dużym wyzwaniem było stworzenie nowych, wyspecjalizowanych produktów oraz opracowanie spójnej koncepcji, w ramach której wszyscy uzyskaliby niezbędne wsparcie. By sprostać wyzwaniom, POC nawiązał współpracę z najlepszymi ekspertami z różnych dziedzin. Wszechstronną wiedzę specjalistów połączono z doświadczeniem oraz praktyką osób zaangażowanych w tworzenie produktów niezastąpionych w zakresie bezpieczeństwa. Efektem prac są wszechstronne ubrania POC oraz akcesoria, które zapewniają wsparcie w każdych warunkach.

NOWA ZIMOWA KOLEKCJA DLA CIEBIE

Kaski POC zapewnią bezpieczeństwo w każdych warunkach.
Damski kask marki POC to idealne rozwiązanie na stoku.

Niezawodność marki – POC Lab

Aby stać na straży bezpieczeństwa i być liderem innowacji, marka stworzyła POC Lab. Jest to swoiste forum naukowe, które łączy specjalistów z różnych dziedzin. To wyjątkowe grono wspiera i doradza firmie POC. Gwarantuje ono również, że wszystkie opracowane przez markę rozwiązania są niezawodne. W ten sposób firma POC tworzy produkty opracowane przy pomocy ekspertów z zakresu medycyny sportowej, neurologii, i fizjoterapii. Wspólną misją członków POC Lab jest ratowanie życia i zmniejszanie konsekwencji wypadków. Dlatego też osoby wchodzące w skład tej inicjatywy konsultują rozwiązania z profesjonalnymi sportowcami. Firma POC uważnie wsłuchuje się również w to, co do powiedzenia mają użytkownicy sprzętu. Dlatego też bierze pod uwagę wszelkie sugestie i uwagi klientów, czyniąc swoje produkty jeszcze lepszymi. Tegoroczna kolekcja to wynik skrupulatnej pracy nad drobiazgowo dopracowanymi propozycjami. Wśród nich znajdziesz odzież, bieliznę, ale też kaski rowerowe POC. Postaw bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

marka POC