Ładuję...

  • lp-polo-ralf-lauren

Wszystko zaczęło się od marki Polo – Ralph Lauren Blue Label

Polo Ralph Lauren, znany także jako Blue Label, to jeden z najpopularniejszych brandów ikony amerykańskiego stylu. Klasyczna odzież i akcesoria nigdy nie wychodzą z mody. Dobra jakość, tradycyjnie dopracowany krój i nowoczesne inspiracje sprawiają, że popularność marki Polo Ralph Lauren (Ralf Lauren) nie słabnie. Wysokogatunkowe, naturalne tkaniny, z których produkowane są kolekcje, są wytrzymałe, dzięki czemu masz pewność, że jest to wybór nie tylko na jeden sezon. Dodatkowo swobodny krój sprawia, że sportowa odzież Polo Ralph Lauren świetnie prezentuje się na sylwetce. Męskie bluzy i damskie spodnie dresowe od Ralpha Laurena z linii Polo Ralph Lauren są nie tylko wygodne, ale wpisują się w streatwearowy, codzienny styl.

Ralph Lauren Golf - odzież z historią
Odzież Ralph Lauren Golf

Odzież marki Polo Ralph Lauren – historia

W 1967 roku w Nowym Jorku rozpoczęła się niezwykła przygoda marki. To właśnie wtedy Ralph Lauren urzeczywistnił swoje marzenia i zaczął szyć krawaty, które z czasem zamieniły się w pełną kolekcję męską. Już od samego początku marka charakteryzowała się dopracowanymi szczegółami, najlepszą jakością materiałów i wyjątkowym stylem. W 1970 roku Ralph Lauren otworzył swój pierwszy sklep w Bloomingdale’s – legendarnym domu mody w Nowym Jorku. Marka, która w logo umieściła gracza polo na koniu, stała się dzięki temu jeszcze bardziej rozpoznawalna i pożądana. W latach 80. Ralph Lauren otworzył się na świat i ubrania Ralph Lauren można było kupić we wszystkich ważnych stolicach europejskiej mody. Polo Ralph Lauren nieustannie się rozwija – mimo to brand zachowuje przy tym swoje tradycje. Niepowtarzalny styl marki sprawia, że od lat pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.

Preppy & glamour – ponadczasowa klasyka od Polo Ralph Lauren

Tegoroczną damską i męską kolekcję od Polo Ralph Lauren tworzą wyjątkowe propozycje. Bluzy i spodnie dresowe dla kobiet wpisują się w najnowsze trendy – zarówno za pomocą doboru kolorów, jak i krojów. Polo Ralph Lauren udowodnił, że sportowy luz i szyk to połączenie, które nigdy nie wychodzi z mody. Z kolei w tegorocznej męskiej kolekcji nie zabraknie drugiego bieguna trendów – koszule, bluzy i czapki z daszkiem Polo Ralph Lauren z pewnością zwrócą Twoją uwagę. Idealnie stonowane odcienie dopasujesz do swojego stylu życia. Polo Ralph Lauren to brand, który z pewnością pomoże Ci wprowadzić w nie więcej koloru. 

Polo Ralph Lauren

Wczytaj czat