Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren

Wszystko zaczęło się od marki Polo – Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren to jeden z najpopularniejszych brandów ikony amerykańskiego stylu. Znana jest też pod nazwą Blue Label. Klasyczna odzież i akcesoria nigdy nie wychodzą z mody. Dobra jakość, tradycyjnie dopracowany krój i nowoczesne inspiracje sprawiają, że popularność marki Polo Ralph Lauren nie słabnie. Wysokogatunkowe, naturalne tkaniny są wytrzymałe, dzięki czemu masz pewność, że jest to wybór nie tylko na jeden sezon. Dodatkowo swobodny krój sprawia, że sportowa odzież Polo Ralph Lauren świetnie prezentuje się na sylwetce. Męskie bluzy i damskie spodnie dresowe od Polo Ralph Lauren są nie tylko wygodne, ale wpisują się w najnowszy trend athleisure.

Odzież Ralph Lauren Golf
Odzież Ralph Lauren Golf

Odzież marki Polo Ralph Lauren – historia

W 1967 roku w Nowym Jorku rozpoczęła się niezwykła przygoda marki. To właśnie wtedy Ralph Lauren urzeczywistnił swoje marzenia i zaczął szyć krawaty, które z czasem zamieniły się w pełną kolekcję męską. Już od samego początku marka charakteryzowała się dopracowanymi szczegółami, najlepszą jakością materiałów i wyjątkowym stylem. W 1970 roku Ralph Lauren otworzył swój pierwszy sklep w Bloomingdale’s – legendarnym domu mody w Nowym Jorku. Marka z graczem polo na koniu stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna i pożądana. W latach 80. Ralph Lauren otworzył się na świat i jego ubrania można było kupić we wszystkich ważnych stolicach europejskiej mody. Polo Ralph Lauren nieustannie się rozwija, ale zachowuje przy tym swoje tradycje. Niepowtarzalny styl marki sprawia, że od lat pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.

Preppy & glamour – ponadczasowa klasyka od Polo Ralph Lauren

Tegoroczną damską i męską kolekcję od Polo Ralph Lauren tworzą wyjątkowe propozycje athleisure. Bluzy i spodnie dresowe dla kobiet wpisują się w najnowsze trendy – zarówno za pomocą doboru kolorów, jak i krojów. Polo Ralph Lauren udowodnił, że sportowy luz i szyk to połączenie, które nigdy nie wychodzi z mody. Z kolei w tegorocznej męskiej kolekcji nie zabraknie drugiego bieguna trendów – koszule, bluzy i czapki z daszkiem Polo Ralph Lauren z pewnością zwrócą Twoją uwagę. Idealnie stonowane odcienie dopasujesz do swojego stylu życia. Przekonaj się, że nawet drobny detal potrafi nadać wyjątkowego charakteru.

Polo Ralph Lauren