On Running Cloudstratus

Cloudstratus - premiera nowego modelu butów On Running

Przedstawiamy nowy model butów biegowych On Running Cloudstratus, wraz z unikatowym podwójnym systemem amortyzacji CloudTec opartym o superpiankę Helion. Cloudstratus został zaprojektowany dla osob, które wymagają więcej. Wraz z pierwszym krokiem poczujesz moc podwójnego systemu amortyzacji. 

ZOBACZ NOWY MODEL ON RUNNING

On Runinng Cloudstratus
On Runinng Cloudstratus

Dlaczego Cloudstratus?

Cloudstratus jest przeznaczony dla biegaczy chcących podwoić amortyzację i wsparcie nie rezygnując z dużych prędkości. Dolny rząd chmur amortyzuje każdy krok, nadając dynamiki podczas styku z podłożem. Wówczas, drugi rząd chmur niweluje resztki energii pochodzącej z lądowania i dodaje jeszcze większy zastrzyk energii. Dzięki temu będziesz chciał biec 2x dalej. Cloudstratus wyniósł bieganie w chmurach na jeszcze wyższy poziom. Dosłownie! 

Technologie Cloudstratus
Technologie Cloudstratus
Technologie Cloudstratus

Cholewka

Anatomicznie zaprojektowana cholewka pracuje wraz ze stopą dla optymalnego komfortu. W Cloudstratus sznurówki grają pierwszoplanową rolę. Anatomicznie zaprojektowany system sznurowania tworzy konfigurację o kształcie gwiazdy dla lepszej kontroli. Zdublowanie otworów na sznurówki oferuje większe możliwości indywidualizacji.

Superpianka Helion

Pianka HelionTM łączy w sobie cechy, których inne pianki nie są w stanie zaoferować. Zapewnia trwałość i sprężystość na niespotykanym dotąd poziomie. Unikatowa pianka HelionTM jest utworzona ze specjalnej struktury łączącej w sobie stabilne, twarde elementy z miękkimi i elastycznymi segmentami. 

Podeszwa zewnętrzna

Dwa odrębne poziomy systemu CloudTec pracują w synchronizacji dla płynnego, stabilnego biegu. Zwiększona horyzontalna i wertykalna amortyzacja absorbuje uderzenia stóp o podłoże co pozwala na dynamiczny ruch do przodu. Połączona konstrukcja pod śródstopiem stwarza stabilną platformę do eksplozywnego wybicia i wspomaga płytkę Speedboard w napędzaniu Cię naprzód. 

Więcej o technologiach...

Superpianka Helion gwarantuje większą trwałośc bez dodatkowej masy oraz sprężystość bez zmniejszania amortyzacji. Dzięki dużej odporności na skrajną temperaturę, amortyzacja pozostaje na wyjątkowo wysokim poziomie – niezależnie jak zimno czy gorąco jest na zewnątrz. Zdolność pianki do zwrotu energii zapewnia bezpieczeństwo dla stawów podczas biegu oraz wysoką dynamikę i wydajność. Struktura powierzchni zewnętrznej zwiększa kontakt z podłóżem, rozkładając nacisk na większą powierzchnię i wspomaga eksplozywną siłę płytki Speedboad. Zewnętrzny zapiętek z TPU zapewnia maksymalną stabilizację. Model jest dostosowany do biegaczy o szerszych stopach. 

drop: 8mm; masa: 305g męski, 270g damski 


On Runinng Cloudstratus
On Runinng Cloudstratus

Więcej o marce...wybierz On Running i biegaj w chmurach!

On Running to buty sportowe, które otwierają zupełnie nowe horyzonty wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Wszystko dzięki skupieniu się na faktycznej roli amortyzacji. Okazuje się bowiem, że amortyzacja wertykalna podczas biegu, to za mało. Dla pełnej swobody ruchów i dobrego czucia podłoża konieczne jest także zapewnienie amortyzacji horyzontalnej. Biegacz nie porusza się przecież wyłącznie w górę i w dół, ale przede wszystkim podąża naprzód. On Running stworzyło więc system CloudTec® oraz buty idealnie wspomagające stopę podczas biegania, minimalizujące wstrząsy, a jednocześnie oddające zgromadzoną podczas wybicia energię. Przy tym wygodne i dopasowujące się do indywidualnej techniki biegacza, bo w On Running nikt nie mówi, w jaki sposób powinno się biegać, a projektanci i technolodzy marki zdają sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny i porusza się w sposób właściwy dla samego siebie. Właśnie dlatego marka znajduje się w czołówce światowych producentów obuwia sportowego.

On Running oferta