Ładuję...

Nowa kolekcja marki Rudy Project

Okulary Rudy Project – innowacje, technologia, bezpieczeństwo

Wyobraź sobie okulary, które zostały stworzone z myślą o tym, by móc jeszcze lepiej dostrzegać to, co Cię otacza. To właśnie okulary Rudy Project mają wszystko, czego potrzebujesz. Po mistrzowsku łączą najnowocześniejszą technologię i estetyczne wzornictwo, a także włoską stylistykę oraz dbałość o szczegóły. W efekcie otrzymujesz jedne z najlepszych okularów na świecie i nie musisz już wybierać pomiędzy ochroną a dobrą widocznością. Okulary Rudy Project to jednak nie wszystko. Wśród dostępnych produktów znajdziesz również niezawodne kaski rowerowe i sprzęt sportowy najwyższej jakości.

Różnorodne kształty, wzory i kolory pozwalają stworzyć kombinacje, które pasują do Ciebie i wybranych przez Ciebie aktywności. Korzystając z opinii profesjonalistów, Rudy Project opracował unikatowe produkty z najnowszymi rozwiązaniami, aerodynamiką i technologią. Sprawdzą się one w każdej sytuacji i warunkach pogodowych. W najnowszej kolekcji znajdziesz nie tylko produkty dopasowane do potrzeb sportowców, ale też propozycje na co dzień. Postaw na najlepszą ochronę i widoczność z Rudy Project – #ELEVATEYOURPERFORMANCE!

Rudy Project
Rudy Project
Rudy Project

 

 

„Sportowcy stanowią rdzeń dziedzictwa i misji Rudy Project. Nasze produkty były noszone i testowane przez tysiące światowej klasy sportowców i pierwszoligowych klubów w różnych dyscyplinach sportu - codziennie, na całym świecie.”

 

 

Okulary rudy Project to produkty dla specjalistów.

SAFETY PROJECT

Safety Project to nie tylko technologia, ale cała filozofia w konstrukcji okularów sportowych Rudy Project. Każdy model okularów na rower Rudy Project projektowany jest z myślą o bezpieczeństwie. Ramki są bardzo elastyczne, a zawiasy i przeguby dają możliwość wygięcia okularów w różnych kierunkach bez ich złamania. Taki projekt oraz zastosowane materiały zapewniają większe bezpieczeństwo oczu oraz twarzy podczas ewentualnego upadku i chronią je przed obrażeniami z zewnątrz. Dopełnieniem Safety Project są elastyczne soczewki fotochromatyczne ImpactX 2 z dożywotnią gwarancją niełamliwości. Soczewka fotochromowa w okularach Rudy Project jest tym, co w największym stopniu definiuje komfort i właściwości optyczne okularów.

 
Rudy Project

Rudy Project

OKULARY RUDY PROJECT DLA KAŻDEGO SPORTOWCA

Okulary Rudy Project gwarantują nie tylko najlepszą widoczność, ale również niezawodną ochronę. Wspierają Cię na każdym kroku i są dopasowane do Twoich potrzeb – zarówno pod kątem estetyki, jak i ulubionej aktywności. Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze, grasz w golfa czy uprawiasz trekking, okulary Rudy Project zapewnią Ci komfort i przejrzystość w każdych warunkach. Nie pozwól się ograniczać i sięgaj po więcej.

WYBIERZ SWÓJ MODEL OKULARÓW SPORTOWYCH

INNOWACYJNE SOCZEWKI: OKULARY RUDY PROJECT

 

SOCZEWKI IMPACTX 2

ImpactX 2 to najwyższa technologia wykonania soczewek fotochromatycznych na świecie. Tak stworzone soczewki nie tłuką się oraz chronią oczy i twarz podczas upadku, przypadkowego uderzenia o gałąź lub przed kamieniami, które mogą odskoczyć spod koła. Błyskawicznie reagują na zmiennie warunki oświetlenia, gwarantując pełen komfort doskonałego widzenia. Rudy Project oferuje aż 6 różnych wersji tych soczewek, by sprostać indywidualnym preferencjom i wymaganiom różnorodnych dyscyplin i warunków zewnętrznych. Przykładowo, ImpactX 2black to klasyczna soczewka o najszerszym spektrum przyciemniania, a ImpactX 2red to innowacyjna soczewka przyciemniająca na czerwono. Z kolei ImpactX 2laserpurple powstała z myślą o golfie. Niezależnie od Twoich preferencji, okulary z regulacją przyciemnienia ImpactX zapewnią Ci wyostrzone widzenie podczas ulubionych aktywności.

Rudy Project

SOCZEWKI RP OPTICS

Soczewki RP Optics gwarantują najwyższą wydajność w każdych warunkach świetlnych i atmosferycznych. To filozofia projektowania, mająca na celu poprawę właściwości optycznych i ochronę oka. Jest to możliwe dzięki połączeniu szerokiego wyboru soczewek z wysokimi parametrami optycznymi i mechanicznymi z najbardziej zaawansowaną technologią i zastosowaniami naukowymi. Soczewki Rudy Project posiadają cechy charakterystyczne dla wszelkich soczewek w okularach, jak zupełna neutralizacja promieniowania ultrafioletowego aż do 400nm (ochrona UV 400). Zachowują również rozpoznanie kolorów, nawet przy mocno przyciemnianych soczewkach. Dodatkowo opracowano szereg filtrów ze specjalną obróbką technologii, taką jak anti-fog, hydrofobiczność czy fotochromatyczność. Dzięki temu soczewki marki Rudy Project RP Optics gwarantują ostrość widzenia i ochronę oka.

Rudy Project

SOCZEWKI POLARYZACYJNE POLAR 3FX

Technologia POLAR 3FX chroni Twoje oczy przed szkodliwymi promieniami UV i eliminuje oślepiające światło, selektywnie filtrując nieszkodliwe długości światła w soczewce. Ta technologia jest stworzona, by odfiltrować oślepiające światło lamp samochodowych i odbite światła od mokrych i błyszczących powierzchni, takich jak woda czy śnieg. Dodatkowo najnowsze soczewki POLAR 3FX zawierają filtr HD. Został on zaprojektowany tak, by zmaksymalizować bezpieczeństwo, tym samym poprawiając kontrast w mieście, górach i warunkach drogowych. Efektem jest jasne i komfortowe widzenie, wyraźniejsze dostrzeganie kształtów i bardziej jaskrawe kolory z wyraźną redukcją zmęczenia oczu. Soczewki Rudy Project POLAR 3FX są dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu dobierzesz takie, które najbardziej odpowiadają Twojemu stylowi.

Rudy Project

POWER FLOW VENTILATION SYSTEM

Innowacyjny system PowerFlow posiada otwory wentylacyjne, umieszczone w naukowo opracowanych miejscach: na końcówkach skroniowych, z przodu ramki i na soczewkach, aby poprawić cyrkulację powietrza i jednocześnie zapewnić maksymalną wydajność aerodynamiczną bez zaburzania widzenia. Miękki regulowany nosek dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. PowerFlow pozwala także dostosować wysokość i odległość okularów od twarzy, aby zapobiec zaparowywaniu szkieł. Regulowane zauszniki zapewniają perfekcyjne dopasowanie i doskonałą przyczepność.

Rudy Project

Soczewki Rudy Project to idealne rozwiązanie dla sportowców.

Kaski rowerowe Rudy Project

Kaski Rudy Project są opracowywane w oparciu o najnowsze technologie. W ten sposób spełniają najwyższe standardy ochrony, a także zapewniają fenomenalną aerodynamikę, zdumiewający komfort i skuteczną wentylację. Unikatowa technologia Airframe Frontal Padding zapewnia chłodzenie nad czołem, co z kolei zapobiega spływaniu potu na oczy. Minimalizuje również proces pocenia się wewnątrz kasku. Dzięki temu poprawiona zostaje cyrkulacja powietrza, co zapobiega uwalnianiu się nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnia najlepszy poziom wydajności. Wśród dostępnych kasków Rudy Project znajdziesz kaski Venger, Crossway, Zumy, Protera+, Spectrum i wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi z pewnością dopasujesz odpowiedni do swojej aktywności kask.

Stwórz swój zestaw z firmą Rudy Project.

W DROGĘ!

Lekkie, aerodynamiczne i zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić komfort jazdy w każdych warunkach. Kaski Rudy Project to ochrona w najlepszym, dizajnerskim wydaniu. W ofercie można znaleźć propozycje dla miłośników szosowych dróg, górskich tras i miejskich wycieczek. Ty również znajdziesz coś dla siebie! Dopasuj kask Rudy Project do swoich potrzeb i zdecyduj się na komplet: kask rowerowy z okularami. Stwórz indywidualny zestaw, który idealnie uzupełni Twoje kolarskie wyposażenie.

SPRAWDŹ KASKI ROWEROWE
 

TECHNOLOGIA, KTÓRA CHRONI

 

#HIGH-VISIBILITY
Zapewnienie bezpieczeństwa jest jednym z głównych celów firmy Rudy Project. Dlatego właśnie Kaski Rudy Project zostały zaprojektowane, aby zapewnić jego najwyższy standard. Wykonane są z najlepszych materiałów, a jasne i fluorescencyjne kolory zapewniają doskonałą widoczność na drodze. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo kolarzy i zwracają oni uwagę kierowców.


#STRAP QUICK CHANGE

System zapięcia Quick Change jest jednym z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych użytkownikowi rozwiązań w kaskach Rudy Project. Ta funkcja umożliwia łatwe i szybkie wypięcie pasków oraz jest dostępna dla modeli CENTRAL i PROTERA. Dzięki prostemu kliknięciu możesz teraz czyścić paski po codziennej jeździe, zmieniać je po zużyciu lub łatwo zamieniać je z opcjonalnymi kolorami, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd.

Rudy Project

#Konstrukcja EPS In-Mold

Kaski Rudy Project w technologii In-Mold posiadają zewnętrzną powłokę z poliwęglanu. Jest ona odlewana bezpośrednio podczas etapu wtryskiwania spienionej pianki polistyrenowej (EPS). Rezultatem jest o wiele bardziej sztywna struktura, która jest odporna na uderzenia. Jest ona również wyjątkowo lekka, co wpływa na wydajność systemu wentylacji. Połączenie struktury EPS, pokrywy zewnętrznej z poliwęglanu i egzoszkieletu tworzy produkt, który jest niebywale odporny na działanie mechaniczne wywołane uderzeniem. Co więcej, rozprasza on energię, aby zapobiec przeniesieniu jej na głowę osoby noszącej kask.

#RSR 10 RETENTION SYSTEM

Lekki, ale wytrzymały system regulacji RSR 10 pozwala na idealne dopasowanie kasku do obwodu głowy. Jest to możliwe dzięki odpowiednio zaprojektowanej strukturze i dopracowanemu projektowi, który dostosowuje się do pozycji kasku na głowie zarówno poziomo, jak i pionowo.

Rudy Project

SPRAWDŹ PORADNIKI DLA ROWERZYSTÓW:

 

Rudy Project
Rudy Project
Rudy Project

ELEVATE YOUR PERFORMANCE

By moc dalej cieszyć się niesamowitym otoczeniem natury, istotne jest zadbanie o planetę. Dobrze wie o tym firma Rudy Project, która minimalizuje swój negatywny wpływ na środowisko. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów, które sprawiają, że produkty Rudy Project, czyli kaski rowerowe i okulary, są trwałe i ponadczasowe. Firma Rudy Project również odpowiednio zarządza odpadami i czerpie energię z paneli solarnych. Kierując się zasadą RidetoZero, redukuje emisje dwutlenku węgla do atmosfery poprzez sadzenie drzew w Afryce, szerząc świadomość ekologiczną za pomocą platformy Treedom. Decydując się na pkask rowerowy z okularami Rudy Project, wspierasz inicjatywę marki. Wybierz okulary Rudy Project Cutline, Spinshield, Croze, Keyblade lub Soundrise i ciesz się ulubioną aktywnością w stylu eko!

Oferta marki Rudy Project dla niej.
Oferta marki Rudy Project dla niego.

Wczytaj czat