Nowa kolekcja marki Rudy Project

Nowa kolekcja marki Rudy Project

Rudy Project to międzynarodowy producent i dystrybutor okularów przeciwsłonecznych, kasków i gogli. Firma została założona we włoskim Treviso w 1985 roku i bardzo szybko zyskała czołową pozycję  w sportowym i optycznym sektorze europejskich przedsiębiorców. Podstawa tego sukcesu leży w doskonałej jakości produktu, w nieustannym poszukiwaniu nowych materiałów i technologii oraz w rewolucyjnym designie produktów. Początkowo firma była prowadzona przez założyciela, Rudy’ego Barbazza, a obecnie jest w rękach jego synów, Christiana i Simone. Aktualnie prowadzą dystrybucję w ponad 60 krajach. Okulary i kaski włoskiej marki są uznawane za niezastąpione produkty stanowiące połączenie estetyki, komfortu i ochrony, która jest niezwykle istotna dla sportowców i amatorów aktywności fizycznej na całym świecie.

Nowa kolekcja marki Rudy Project

Bezustanne badania, najwyższa dbałość o szczegóły i wrodzona pasja do sportu pozwalają Rudy Project podnosić wyniki sportowców poprzez najbardziej zaawansowane technologicznie sprzęty na rynku. Legendy kolarstwa, sportów motorowych, triathlonu i wielu innych dyscyplin reprezentują Rudy Project i używają ich okularów przeciwsłonecznych, kasków i gogli  na treningach i podczas zawodów na całym świecie. Bazując na opiniach sportowców, Rudy Project opracował unikalne produkty z nowoczesnym designem, aerodynamiką i technologią. Początkowo, producent oferował tylko produkty dla profesjonalnych kolarzy, jednak najwyższa jakość w połączeniu z doskonałym, dynamicznym wyglądem i ponadprzeciętnym komfortem szybko zostały uznanie i popularność wśród amatorów. Aktualnie Rudy Project wspiera i oferuje rozwiązania dla tysięcy profesjonalnych sportowców i entuzjastów sportu na całym globie. Rudy Project jest uznanym i niekwestionowanym liderem produkcji okularów, które są tworzone w oparciu o najnowocześniejszą technologię optyczną. Są poddawane szczegółowej kontroli jakościowej, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Nowa kolekcja marki Rudy Project

OKULARY I SOCZEWKI

Podstawowym założeniem tego produktu jest perfekcyjne dopasowanie, komfort i wysoki stopień spersonalizowania: wyprofilowane, regulowane zauszniki i noski, dzięki którym z niespotykaną łatwością dopasowują się do każdego kształtu twarzy. Ich elastyczność polega również na oryginalnym systemie wymiennych soczewek, który sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo posiadają kanały wentylacyjne zapobiegające parowaniu i zapewniające prawidłową przejrzystość i wentylację. Soczewki produkowane przez Rudy Project uznaje się za jedne z najbardziej zaawansowanych na świecie. Praktycznie wszystkie modele zostały zaprojektowane z myślą o osiąganiu najwyższych wyników sportowych przez osoby potrzebujące korekcji wzroku, ale również dla tych, dla których liczy się funkcjonalność i dobry wygląd. Elastyczne soczewki, będące wynikiem pracy zespołu badawczego Rudy Project, nie mają żadnych ograniczeń i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych. Dzięki inteligentnemu systemowi montażu „easy-in easy-out”, użytkownicy mają dostęp do szerokiego zakresu wymiennych soczewek dla tej samej obudowy. Wysoką jakość produktów gwarantuje połączenie zaawansowanych stopów aluminium i polimerów syntetycznych. Okulary Rudy Project są idealne do dyscyplin sportowych, w których ważne jest właściwe oświetlenie i dobra widoczność, a parowanie jest niedopuszczalne (np. strzelectwo czy łucznictwo). Takie rozwiązanie zapewnia  maksymalny komfort, ergonomię i lekkość w codziennym użytkowaniu niezależnie od sytuacji czy warunków atmosferycznych. Najnowocześniejsza optyka i zaawansowana technologia zastosowanych materiałów sprawia również, że okulary Rudy Project dają pełną ochronę podczas upadków, które są nieodłącznym elementem dyscyplin wyczynowych.


KASKI

Naukowo opracowane kaski gwarantują swoim użytkownikom ochronę i wygodę. Eksperci i specjaliści Rudy Project wspólnie z projektantami i zawodowymi sportowcami opracowali kaski oferujące najwyższy poziom wentylacji i bezpieczeństwa, a także komfortu, który zapewniają unikalne kanały i otwory powietrzne zaplanowane wewnątrz kasków. Otwory te zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający maksymalne rozpraszanie ciepła i odparowanie potu. Punktem wyjścia pracy nad kaskami rowerowymi Rudy Project był wybór doskonałej jakości materiałów gwarantujących bezpieczeństwo i absorbujących wstrząsy poprzez rozproszenie energii mechanicznej gromadzonej podczas upadku. Trwałość i ochronę głowy daje w tym przypadku połączenie styropianu (EPS) i powłoki poliwęglanowej, które wspólnie tworzą sztywną, a jednocześnie lekką konstrukcję odporną na działania mechaniczne i uderzenia, na które jest narażona osoba nosząca kask. Jednym z kluczowych zadań kasków włoskiego producenta jest komfort noszenia, co zapewnia ich ergonomiczny, dopasowany kształt i wewnętrzna wyściółka wykonana z antyalergicznych i miękkich materiałów.

Nowa kolekcja marki Rudy Project