Zamów do salonu - zdecyduj na miejscu
Bezpłatna dostawa do salonów stacjonarnych
Bezpłatne zwroty do 30 dni dla Klubowiczów
Opis i detale
Spódniczka damska The Upside Cadiz Pleated Skirt to połączenie dynamicznej formy i funkcjonalności, które naturalnie wpisuje się w rytm ruchu na korcie i poza nim. Lekka konstrukcja z wyraźnymi plisami nadaje sylwetce lekkości, jednocześnie zachowując sportową precyzję.
- Techniczna, lekka tkanina z recyklingu – sprężysta i przyjemna w dotyku, zapewnia swobodę ruchów oraz zachowuje estetyczny wygląd przez cały dzień.
- Plisowana konstrukcja – dynamicznie pracuje w ruchu, podkreślając lekkość sylwetki i dodając jej wyrazistej struktury.
- Zintegrowane wewnętrzne szorty z kieszeniami – elastyczne i dopasowane, gwarantują komfort, krycie oraz praktyczne miejsce na drobiazgi.
- Regulowana talia z plecionym sznurkiem – umożliwia indywidualne dopasowanie, a metalowe detale w formie rakiet tenisowych subtelnie podkreślają sportowy charakter.
- Delikatna, oddychająca struktura materiału – wspiera komfort termiczny podczas aktywności i w cieplejsze dni.
Ciekawostka: The Upside konsekwentnie wykorzystuje materiały z recyklingu, tworząc kolekcje, które łączą nowoczesną estetykę sportową z odpowiedzialnym podejściem do środowiska.
Szczegóły
-
Materiał (szczegółowy skład dostępny u Obsługi Klienta)100% poliester z recyklingu / 80% nylon z recyklingu 20% elastan
-
Aktywność
-
FitREGULAR FIT
-
Stan
-
PłećONA
-
Kolor
-
Kod produktuusw026028-white
-
Marka
Podmiot odpowiedzialny
-
ProducentThe Upside Corporation Pty
-
Adres98 Barcom Ave Darlinghurst Nsw 2010 Australia
-
Kontakt
Rozmiar i sylwetka
-
Wzrost modela/ki178 cm
-
Klatka piersiowa modela/ki82 cm
-
Talia modela/ki60 cm
-
Biodra modela/ki89 cm
-
Model/ka ma na sobie rozmiarXS
Lista życzeń
Członkowie S'portofino Club mogą zobaczyć wszystkie produkty dodane do ich listy życzeń.
Gwarancja oryginalności
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!
Lista życzeń
Utwórz konto
Aby dodać artykuł do listy życzeń,
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.
