Ładuję...

TBS

TBS - The Best Shoes

Historia butów żeglarskich TBS związana jest z firmą TECHNISYNTESE, która rozpoczęła swą działalność w 1975 roku od produkcji butów do tenisa. W 1983 roku zaprojektowany został kompletnie nowy model tzw. butów deck shoes (buty na pokład). Buty te wyróżniały się antypoślizgową podeszwą, skórzanymi rzemieniami zapewniającymi komfort oraz innowacyjnym designem. Od tamtego czasu firma nieustannie pracuje nad tworzeniem i ulepszaniem butów TBS. Do załogi oraz ambasadorów marki TBS należą światowej sławy żeglarze: Sidney Gavignet, Florence Arthaud, Isabelle Autissier, Pierre Follenfant and Alain Fedensieu.

Przełomowym momentem dla marki TBS było objęcie stanowiska kapitana łodzi TBS FIGARO-BENETEAU przez Michela Desjoyeaux, który odniósł zwycięstwo w wielu regatach solo, między innymi w Vendee Globe. Wszyscy ci sławni żeglarze przyczynili się do mocnego zakorzenienia tożsamości marki w świecie żeglarstwa. Ale TBS to nie tylko buty dla żeglarzy! To także niezwykle wygodne buty dla osób ceniących komfort oraz dobry look. W ofercie marki TBS każdy znajdzie swoją wymarzoną parę.

Świat TBS

Zrodzona w sportowym świecie marka TBS jest mocno zakotwiczona we wszystkim, co wiąże się z żeglarstwem. Jej placem zabaw jest wszystko, co znajduje się między lądem a morzem, czyli styl żeglarski, linia brzegowa i morska mgiełka...  Bogactwo inspiracji morskiego świata, dzięki którym TBS pozostaje wyjątkowym elementem żaglarskiego świata.

Wszystkie buty i ubrania TBS powstają we Francji. Korzystając z fransuckiego mistrzostwa w projektowaniu i krawiectwie oraz koncentrując się na rodzimym rzemieślnictwie, marka tworzy produkty autentyczne. Elementami tej autentyczności są też wysoka jakość i inspiracje żeglarstwem.

Morze inspiracji

Marka TBS obchodziła niedawno 40-lecie swojego istnienia. Z tej okazji wydała dwie kolekcjonerskie linie dedykowane swoim honorowym sportom - tenisowi i żeglarstwu. Kapsułowe kolekcje pokazały jak świeże i soczyste mogą być techniczne ubrania i buty sportowe. Popowe akcenty, zaawansowane rozwiązania i elementy ready-to-wear podbiły serca nie tylko miłośników żeglarstwa i tenisa, ale także wszystkich ludzi ceniących jakość, wygodę i oryginalny styl.

 

Nowa kolekcja marki TBS