Ładuję...

Tbs – najlepsze buty na świecie

Pełne słońce, rześkie powietrze i wiatr w żaglach – aktywny wypoczynek nad wodą to najlepszy sposób na spędzenie weekendu latem. Spędzaj swój wolny czas tak, jak lubisz z TBS – marką zrodzoną w sportowym świecie i głęboko zakotwiczoną we wszystkim, co wiąże się z żeglarstwem. Obuwie TBS to buty nie tylko na pokład. Świetnie sprawdzą się podczas wakacyjnego wyjazdu nad morze lub zwiedzanie miast w pobliżu oceanu. Przekonaj się, że stoi przed Tobą morze możliwości!

Buty Tbs – noszą je nie tylko sławni żeglarze

Tbs to francuska marka obuwia, która zrodziła się z pasji do żeglarstwa. Buty Tbs od chwili powstania matki zbierają pozytywne opinie – jest to zasługą doskonałego projektu, ale również współpracy z profesjonalistami i sławnymi żeglarzami. Do ambasadorów marki należą, między innymi: Sidney Gavignet, Florence Arthaud, Isabelle Autissier, Pierre Follenfant and Alain Fedensieu. Sławni żeglarze doceniają projekt nie tylko za design, ale również ponadczasową wygodę, praktyczność i autentyczność.

Zebranie takiej załogi nie było jednak proste  i nigdy by się nie powiodło, gdyby w 1975 roku firma TECHNISYNTESE nie rozpoczęła produkowania butów do tenisa. Niemal 10 lat później w tej samej firmie powstał prototyp „deck shoes”. Buty na pokład wyróżniała antypoślizgowa podeszwa, skórzane rzemienie zapewniające komfort i innowacyjny design. Od tamtego czasu firma nieustannie pracuje nad tworzeniem i ulepszaniem butów Tbs. Wieloletnia tradycja ma przełożenie na praktykę – buty Tbs stały się nieodzowną częścią żeglarstwa w świetnym stylu.

Świat według Tbs – morze inspiracji od 1978

Wszystkie produkty Tbs, w tym obuwie, produkowane jest we Francji. Marka w ten sposób nie tylko podkreśla swoją francuską tożsamość, ale też zwraca uwagę na to, by przekształcić techniczną wyobraźnię w zrównoważoną i odpowiedzialną modę. Dzięki specjalistycznej, 40-letniej wiedzy i know-how Tbs buduje swój wizerunek i wiarygodność wśród klientów poszukujących miejskiego stylu inspirowanego outdoorem. Tbs to nie tylko buty dla żeglarzy – buty tej marki zbierają dobre opinie również wśród osób ceniących sobie wygodę i design na co dzień. W ofercie marki Tbs z pewnością znajdziesz swoją wymarzoną parę butów na każdą okazję. Zobacz najnowszą kolekcję, która koncentruje się na rodzimym rzemieślnictwie. Autentyczne, zaawansowane technicznie i oryginalne obuwie Tbs z pewnością zagości w Twojej szafie na dłużej.

Nowa kolekcja marki TBS

Wczytaj czat