Toni Sailer

Toni Sailer logo

Czy na stoku można wyglądać stylowo i z klasą? Zdecydowanie tak. Studio mody Toni Sailer, zainspirowane legendą austriackiego narciarstwa, stworzyło kolekcje, które łączą trzy elementy: styl, jakość oraz nowoczesne technologie. Odzież szyta jest w taki sposób, by zapewnić maksimum wygody i optymalną termoregulację, nie tracąc przy tym na względach wizualnych. Ciepłe, a zarazem lekkie i przewiewne – tak można opisać spodnie i kurtki, które marka oferuje narciarzom. 

Toni Sailer dla niej
Toni Sailer dla niego

Kolekcje narciarskie nie muszą być nudne! Projekty studia Toni Sailer są pełne wzorów i wyróżniających zestawień kolorystycznych. Każdy detal jest przemyślany i zaprojektowany z najwyższą starannością. Tak, by spodnie, które zakładasz, nie krępowały ruchów a odpinany kaptur nie obciążał głowy. Każda kieszeń, nawet ta najmniejsza, jest praktyczna i skutecznie chroni zawartość.

Kobieta Toni Sailer 2018

Kiedyś – niedościgniony mistrz sportu, pierwsza wielka gwiazda muzyki pop, charyzmatyczny model. Dziś – legenda, która inspiruje. Toni Sailer, bo o nim mowa, zapisał się na kartach historii jako ten, który po raz pierwszy wygrał wszystkie trzy konkurencje olimpijskie: zjazd, slalom i slalom gigant. W wieku 23 lat zakończył aktywną karierę sportową i rozpoczął drugą – jako aktor i śpiewak. Co było dalej? Odniósł wielki międzynarodowy sukces. Uwielbiany przez kobiety na całym świecie, zyskał miano prekursora gwiazd muzyki pop. Zniewalająca uroda, obezwładniająca charyzma, wrodzony talent – to kombinacja, która zapewniła mu uwagę nie tylko szerokiej publiczności, ale także dostojnych postaci. W pokazie premierowym filmu „Czarna błyskawica”, w którym zagrał, uczestniczył sam cesarz Japonii. Swoim życiem, które obfitowało w sportowe sukcesy, artystyczne wydarzenia i oryginalny styl, Toni Sailer ukształtował całe pokolenia. Gdy zmarł, miał niespełna 74 lata.

Kolekcja Toni Saier