Ładuję...

Toni Sailer

Toni Sailer logo

Toni Sailer: Górska elegancja w każdym detalu

Czy na stoku można wyglądać stylowo i z klasą? Zdecydowanie tak. Studio mody Toni Sailer, zainspirowane legendą austriackiego narciarstwa, stworzyło kolekcje odzieży narciarskiej, które łączą trzy elementy: styl, jakość oraz nowoczesne technologie. Odzież Toni Sailer szyta jest w taki sposób, by zapewnić maksimum wygody i optymalną termoregulację, nie tracąc przy tym na względach wizualnych. Ciepłe, a zarazem lekkie i oddychające – tak można opisać spodnie i kurtki, które marka oferuje narciarzom.

Kolekcje narciarskie nie muszą być nudne! Ubrania Toni Sailer są pełne wzorów i wyróżniających markę zestawień kolorystycznych. Każdy detal jest przemyślany i zaprojektowany z najwyższą starannością. Spodnie narciarskie tego brandu premium zapewniają swobodę ruchów nawet w ekstremalnych warunkach, z kolei odpinany kaptur jest dostatecznie lekki, by dodatkowo nie obciążać Cię na stoku. Każda kieszeń, nawet ta najmniejsza, jest praktyczna i skutecznie chroni zawartość przed zamoczeniem i wiatrem.

Odzież Toni Sailer - męska kolekcja
Ubrania Toni Sailer - odzież dla niej

Legendarny styl – unikatowe połączenie funkcjonalności i mody

Toni Sailer już w wieku 21 lat wyróżnił się wyjątkowym talentem, zdobywając trzy złote medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1956 roku. Tym samym stał się legendą. Ikona, którą się stał, zainspirowała w 2004 roku przez zapalonego narciarza i doświadczonego projektanta, Handa Taubenbergera, do stworzenia charakterystycznego brandu premium. Odzież narciarska od lat łączy elegancką ponadczasowość z podkreślającymi figurę fasonami i stylem retro z czasów popularności Toni Sailer. Symbioza mody z technologią od lat sprawdza się znakomicie.

Każdy element kolekcji Toni Sailer przechodzi długi proces – od skrupulatnego projektowania i testów aż po produkcję. Co sezon każdemu modelowi serii nadaje się charakterystyczny, wyróżniający profil. Wizjonerskie pomysły ziszczają się poprzez wyjątkowy kunszt. Zorientowana na uosobienie legendy narciarstwa i stylu Toni Sailer, odzież narciarska nieustannie zachwyca. Damskie i męskie kurtki narciarskie to klasyka, która co roku zachwyca każdego fana zimowych sportów. Postaw na maksymalną wydajność i luksusowe detale, którymi odzież Toni Sailer wyznacza trendy na kolejny sezon.

Toni Sailer 2023

Technologie odzieży Toni Sailer

Na wysoką jakość odzieży Toni Sailer składa się kilka istotnych technologii. Jedną z nich jest idealne dopasowanie materiału do Twoich potrzeb. Sportowa elegancja spodni to efekt nie tylko fantastycznego designu, ale również wprowadzeniu w projekt odpowiednich technologii, które chronią przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Najwyższą funkcjonalność daje połączenie zewnętrznego materiału 4-Way Stretch z technologią Dermizax®. Elastyczna membrana jest wyposażona w dodatkową wodoodporną warstwę. Dzięki temu odzież Toni Sailer pozwala ciału oddychać, a także zapewnia mu odpowiednią regulację termiczną. Kolejną zaletą ubrań Toni Sailer jest ich wysoki poziom izolacji od warunków otoczenia a przy tym zapewnienie wyjątkowego komfortu noszenia przy optymalnej mobilności. Jest to zasługą PrimaLoft® i THERMOLITE®, a także podszewki Fibreballs, zachowującej swój puchowy wygląd w każdych warunkach. Wyzwaniem dla projektantów jest również uzyskanie odpowiedniego koloru odzieży Toni Sailer – jest to możliwe dzięki specjalnym, trwałym pigmentom, które dopasowują się do materiału, by uzyskać idealny efekt. Sprawdź, jaka gama kolorystyczna okaże się najmodniejsza w tym sezonie i sprawdź najnowszą kolekcję odzieży Toni Sailer.

Kolekcja Toni Saier

Wczytaj czat