Ładuję...

Narty Volkl

Technologia prosto z gór: narty Völkl

Od 1923 roku marka Völkl zapewnia najlepszej jakości sprzęt nie tylko pasjonatom narciarstwa i profesjonalnym narciarzom, ale też amatorom na stoku. To właśnie w fabryce znajdującej się w Straubing łączone są innowacyjne rozwiązania i tradycyjne rzemiosło, by zapewnić Ci najlepszy sprzęt narciarski. Wysokiej klasy narty, kije narciarskie i akcesoria Völkl to efekt ciężkiej pracy inżynierów, testerów i czołowych zawodników. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniom zyskujesz najdoskonalszy sprzęt dostępny na rynku.

Zimowa kolekcja Volkl - narty i kijki narciarskie

„Living For and From Winter Sports!”  - marka Völkl

Firma Völkl to globalne przedsiębiorstwo z branży sportowej, które reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję. Jako jedyny producent nart, Völkl w dalszym ciągu projektuje narty w Niemczech. „Made In Germany” jest zobowiązaniem do zapewnienia najwyższej jakości nart i akcesoriów narciarskich. Każdy produkt łączy technologię, jakość, doświadczenie i pasję, by wspierać Cię podczas każdego rodzaju narciarstwa – zarówno zawodowego, jak i alpejskiego. Narty Völkl maksymalizują osiągnięcia na stoku i zapewniają fantastyczną zabawę na śniegu każdemu, nawet początkującemu narciarzowi. Na tym jednak nie koniec. Niemal stuletnia tradycja pociąga za soba coraz to nowsze wyzwania, dzięki czemu świat produktów Völkl stale rośnie, by sprostać zmiennym oczekiwaniom klientów. Zamiłowanie do natury i sportu sprawia, że każdy miłośnik zimowych aktywności zyska takie narty, kijki narciarskie, plecaki i inne akcesoria Völkl, które sprawdzą się niezależnie od okoliczności.

Męskie i damskie narty Volkl
Narty Volkl

Innowacje Völkl, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort

Tailored Titanal Frame, czyli karbonowe dzioby, postają dzięki ułożeniu pojedynczych włókien odpowiedniej grubości węglowych wzdłuż linii oddziaływania sił na materiale nośnym. Dokładne ich rozmieszczenie pozwala kontrolować sztywność i skręt nart. Dzięki temu tłumione są drgania podczas jazdy i staje się ona o wiele płynniejsza.

Titanal to technologiczny stop aluminium, który tłumi drgania podczas jazdy oraz przenosi moc i stabilność w najbardziej optymalne miejsca. Umieszczony jest precyzyjnie w dokładnie określonych miejscach, zależnie od przeznaczenia narty.

3D.GLASS to wzmocnienie nart trójwymiarową warstwą włókna szklanego wzdłuż całej długości i szerokości deski, co zapewnia odpowiednie usztywnienie nartom all mountains. Znajdziesz je w nartach Völkl Racetiger RC i SC, a także modelach Deacon 74 i 76 i RTM 81.

Foki Völkl to najważniejsze wyposażenie każdego, kto kocha skitouring. Dzięki technologii Smart Skin Clip zyskujesz lepszy poślizg, dopasowanie i maksymalną elastyczność podczas zakładania i zdejmowania. Nowoczesna technologia słabiej wchłania wilgoć i zapewnia jeszcze lepszą przyczepność.

UVO 3D to pierwszy poruszający się niezależnie tłumik wibracji pionowych, poziomych i wzdłużnych, który stosuje nowoczesne technologie by zminimalizować drganie dziobów nart. Oznacza to jeszcze większą kontrolę nad nartami, zwiększenie ich wydajności i  szybszą reakcję na inicjację skrętu.

Konstrukcje Rocker to zróżnicowane kształty nart, które są dobierane indywidualnie do modeli nart wedle ich przeznaczenia w taki sposób, by zwiększyć wydajność jazdy i zmniejszyć wysiłek narciarza podczas ich używania.

Zimowa kolekcja Volkl

Wczytaj czat