BIEGANIE

Bieganie

Nowe oblicze sportowego stylu - BIEGANIE

Strój do biegania powinien dawać swobodę ruchów i zapewniać komfort treningu nawet na najdłuższych dystansach. Nie tylko maratończycy powinni przyjrzeć się bliżej odzieży, w której biegają - jogging w niedopasowanych ubraniach może powodować otarcia i dyskomfort także u mniej zaawansowanych biegaczy. W S’portofino stawiamy zarówno na zaawansowane technologicznie produkty, jak i na wyjątkowy design! 


SPRAWDŹ OFERTĘ BIEGOWĄ

X-BIONIC to odzież skonstruowana przez naukowców, rekomendowana przez zwycięzców. To także połączenie szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości, których efektem jest produkt najwyższej klasy. Produkty marki występują w trzech poziomach kompresji: high, mid i low, które pozwalają na idealne dopasowanie ubioru do warunków atmosferycznych.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Jeśli szukasz produktu, który spełni Twoje oczekiwania nawet w trakcie najbardziej intensywnych treningów – X-SOCKS Cię nie zawiedzie. Skarpety X-SOCKS są najlepszym połączeniem szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości.  To połączenie gwarantuje komfort, chroni przed otarciami i urazami oraz zapewnia maksymalną ochronę przed potem. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

W 2010 roku szwajcarski inżynier David Allemann razem ze światowej klasy lekkoatletą Olivierem Bernhardem wdrożył w życie system CloudTec® - innowację, która sprawiła, że firma On Running wpisała się do światowej czołówki obuwia sportowego. Buty On Running w perfekcyjny sposób dopasowują się do Twojej stopy, nadążając za Tobą, niezależnie od tego, w jaki sposób biegasz.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Kolekcja Adidas by Stella McCartney zapewni Ci komfort  i wyjątkowo modny wygląd podczas codziennych treningów. Techniczne tkaniny i ergonomiczny design w połączeniu z kolorem i kobiecym printem tworzą niepowtarzalną całość. Część kolekcji powstała z materiałów pochodzących z recyklingu wód oceanicznych. To ubrania, które zmotywują Cię do działania i dodają pewności siebie.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Rudy Project to niekwestionowany lider w produkcji okularów sportowych i kasków rowerowych. Ceniona przez profesjonalistów marka, zyskała ogromne uznanie także wśród biegaczy i rowerzystów. Duża w tym zasługa zaawansowanych technologii, które zwiększając bezpieczeństwo, zapewniają też niebywały komfort użytkowania.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

ZAINSPIRUJ SIĘ! PRZECZYTAJ ARTYKUŁY Z KATEGORII #RUNNING


10 wskazówek dla początkujących biegacy
Efektywne bieganie