Buty rowerowe NORTHWAVE MISTRAL PLUS

Buty rowerowe NORTHWAVE MISTRAL PLUS

Brak w magazynie

Opis i detale

NORTHWAVE MISTRAL PLUS to niezwykle wszechstronne buty rowerowe przeznaczone do jazdy na rowerze szosowym. W środowisku kolarskim cieszą się dużym uznaniem ze względu na ich znakomitą wentylację, niską wagę i oferowany komfort. Sprawdzą się znakomicie w trakcie wymagających wyścigów kolarskich, jak i codziennych treningów.
Ze uwagi na mocno wentylowaną konstrukcję cholewki nadają się idealnie do użytkowania w upalne dni oraz rywalizacji na długich dystansach. Równie dobrze zdadzą egzamin w trakcie intensywnych sesji treningowych na trenażerze.
Podeszwa zastosowana w tym modelu odznacza się wysoką sztywnością. Część stykająca się z pedałami została wyposażona w specjalną wkładkę z włókna węglowego o indeksie sztywności 12 (na 15 w skali producenta). Wysoka sztywność podeszwy gwarantuje maksymalnie wydajny transfer mocy przekazywanej na pedały. Jednocześnie nie powoduje nadmiernego dyskomfortu podczas pokonywania długich dystansów i chodzenia.
Podeszwę wyposażono w specjalne otwory wentylacyjne. Ich zadaniem jest aktywne odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z wnętrza butów oraz schładzanie stóp.
Lekka i świetnie wentylowana konstrukcja cholewki łączy komfort i wytrzymałość mechaniczną. Dzięki siateczkowej konstrukcji 3D zapewnia znakomitą termoregulację i nie pozwala na przegrzanie stóp.
Za ich dopasowanie do stóp odpowiada intuicyjny i wygodny w użyciu system zapięcia SLW3. Wyposażony w dwa pokrętła odznacza się dużą niezawodnością i pozwala na bardzo precyzyjne dopasowanie podczas zakładania butów.
Buty NORTHWAVE MISTRAL PLUS są przeznaczone do użytkowania z zatrzaskowymi pedałami szosowymi zgodnymi ze standardem mocowania bloków SPD-SL.

Dostępność w salonie

zamow szybko
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 17:00 pod numerem +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Darmowe zwroty
Zarejestruj się w serwisie i korzystaj z dodatkowych przywilejów.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Jesteś niezdecydowany? Zajrzyj do jednego z naszych sześciu salonów stacjonarnych.
przymierzaj w salonie
Lista życzeń
Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać produkt do listy życzeń.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
W sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego mamy ponad 25-letnie doświadczenie!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto