Ładuję...
Święta Bożego Narodzenia to doskonały moment, aby obdarować pasjonatów narciarstwa wspaniałymi upominkami. W tym wyjątkowym okresie podziel się z Twoimi bliskimi tym, co najlepsze! Przyjrzyj się bogatej ofercie S’portofino i sprezentuj Twoim najbliższym wyjątkowe i luksusowe akcesoria narciarskie. 
Profesjonalny kask to podstawa, bez której prawdziwi narciarze, nie wybiorą się na stok. Przy wyborze kasku na prezent, zwróć uwagę nie tylko na rozmiar (często regulowany) czy kolorystykę, ale przede wszystkim na funkcjonalność, która zapewnia bezpieczeństwo! Designerskie gogle, które gwarantują doskonałe pole widzenia w każdych warunkach pogodowych, na pewno zachwycą początkujących i wytrawnych narciarzy. Jeśli chcesz sprawić komuś szczególną radość, pomyśl o wyborze zarówno kasku, jak i gogli. W kolekcji marki Bogner znajdziesz wyjątkowe akcesoria z bambusowym wykończeniem, stanowiące idealny zestaw.
Serca miłośników sportów zimowych podbijesz także wygodnymi rękawiczkami. Wybierz te z nieprzemakalnego materiału. Dzięki nim dłonie pozostaną suche i zadbane, mimo wielu godzin spędzonych na mrozie.
Miłym prezentem dla zmarzluchów będą cieplutkie i miękkie golfy. Wysokiej jakości tkaniny zapewnią komfort podczas szusowania na stoku narciarskim przez długi czas. 

Wczytaj czat