Ładuję...

SKAT International Golf Cup 2017

Kolejna edycja SKAT International Golf Cup odbędzie się w dniach 9-10 czerwca. Tradycyjnie już na miejsce tej wyjątkowej imprezy zostało wybrane jedno z najlepszych pól golfowych w Europie - Sierra Golf Club w Pętkowicach, na którym regularnie rozgrywają się najważniejsze europejskie i ogólnopolskie turnieje.

  

Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów. Oprócz rywalizacji sportowej na zadbanych polach i na tle pięknych krajobrazów, można korzystnie spędzać czas nie tylko relaksując się, ale również można spotkać wyjątkowe osobowości i podzielić się z nimi sportową pasją. Jest to też sposób na regularne spotkania z przyjaciółmi oraz na dobrą zabawę z rodziną.

Golf jest sposobem na oderwanie się od codziennych czynności, a świeże powietrze i piękne otoczenie inspiruje do nowych odważnych decyzji w życiu codziennym i biznesie.


Turniej SKAT jest organizowane przez gdańską firmę SKAT Transport – firmę ze ścisłej europejskiej czołówki w branży logistycznej. Dwudniowa impreza sportowa, sklasyfikowana przez Polski Związek Golfa jest unikalnym wydarzeniem na tle pozostałych sportowych turniejów golfowych w Polsce. Na to wydarzenie przyjeżdżają zawodnicy z najlepszych polskich i zagranicznych klubów. W tym roku spodziewamy się również silnych zawodników z USA. Dotychczas na podium oprócz reprezentantów polskich klubów, zawodnicy z Rosji i Szwecji.

Na SKAT International Golf Cup stawi się również czołówka polskich Juniorów, którzy powalczą w kategoriach juniorskich o kryształowe trofea oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy i mnóstwo innych wartościowych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów wydarzenia.Czerwcowe wydarzenie jest podzielone na 2 części, turniej z nagrodami w 14 kategoriach, oraz Akademia Golfa, dla zaproszonych gości, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem oraz poznać jego zasady. Doświadczenie poprzednich turniejów pokazało, że kilkadziesiąt osób zainspirowanych tą wyjątkową grą na poważnie rozpoczęło treningi. Miło nam poinformować, że w tegorocznym wydarzeniu zadebiutuje również SKAT Golf Team.

Turniej golfowy SKAT przyciąga nie tylko najlepszych zawodników, ale również, osoby znane z mediów są częstymi gośćmi tego wydarzenia. Ich wrażenia można przeczytać i posłuchać na stronie internetowej turnieju. 


PRZEJDŹ NA STRONĘ TURNIEJU

Wczytaj czat