Ładuję...

Turniej Golfowy Dr Irena Eris

DR IRENA ERIS - GOLF CUP 2017

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to wydarzenie kultowe, które już teraz można uznać za jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w świecie kobiecego golfa w całym europejskim regionie. Co jednak zrobić, aby jego uczestniczki nie tylko czerpały radość ze sportowej rywalizacji, ale równiez miały możliwość błogiego relaksu i zadbania o siebie? Turniej dr Irena Eris sięga tradycją do 2007 r.,  kiedy to zorganizowano pierwszą, golfową rozgrywkę dla Pań. Na wszystkie entuzjastki zielonego pola czeka prestiżowy, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut. 

video-pause video-play
video-vol video-mute

BIJEMY REKORDY

Turniej nie jest zarezerwowany wyłącznie dla Polek - na zielonym polu rywalizacja odbywa się w charakterez międzynarodowym. W 2011r. w samych rozgrywkach udział wzięła rekordowa liczba Pań, nie tylko z Polski, ale także z Ukrainy, Grecji, Niemiec Wielkiej Brytanii, Francji oraz Szwecji, plasując się jednocześnie jako Mistrzostwa Polski Kobiet o najwyższej frekwencji w historii. Przez osiem edycji turnieju, w wydarzeniu wzięło udział ponad 620 pań. W 2014 roku Polski Związek Golfa przyznał Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup I kategorię rankingową. 

„Ponad sto uczestniczek turnieju golfa to właściwie liczba, która dotychczas w Polsce się nie zdarzała. Cieszę się, że właśnie nasz turniej może pochwalić się takim wynikiem. Na ten efekt pracowaliśmy od 9 lat, konsekwentnie realizując założone cele. Chciałabym aby golf stał się w Polsce tak samo popularny, jak jest w innych częściach świata. Patrząc na nasz turniej mam wrażenie, że golf to też fantastyczna możliwość do nawiązania nowych znajomości, a często przyjaźni”. – powiedziała Dr Irena Eris. 

BE READY!

Tegoroczna, 11 już edycja odbędzie się 5-6 czerwca w Sand Valley Golf Resort . Pole położone jest w pobliżu trasy łączącej Gdańsk z Warszawą, nieopodal Pasłęka, znajdującego się w odległości o około 20 kilometrów od Elbląga. Tereny pola zajmują obszar 105 hektarów, a zostało stworzone z myślą o wymagających zawodnikach. W tegorocznej edycji panie będą walczyły o specjalnie przygotowane puchary przez firmę YES. Fundatorem nagród jak co roku jest także włoska marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w profesjonalne polo. 

Wczytaj czat