Ładuję...

Work the rule

video-pause video-play
video-vol video-mute

WORK THE RULE


Trendy militarne od kilku lat wracają na wybiegi i szybko podbijają serca miłośników mody. W sezonie wiosna/ lato 2017 mundurowy styl pokazuje swoje nowe oblicze. Poza klasycznymi motywami, stawiamy na naszywki, nadruki, duże kieszenie i elegancki beż. Klasyczny styl militarny wzbogacony został o nowe, lekkie tkaniny, polemizując z ciężką gabardyną wojskowych mundurów. Siła przekazu i drapieżne dodatki, stanowią doskonałą finezję, która już teraz zwojowała światowe wybiegi i ulice. Zwiewne koszule sygnowane symbolicznymi emblematami, ciężkie kombinezony khaki czy solidne naszycia i nadruki to znaki rozpoznawcze kolekcji, które szturmem przejmują sezon wiosna/lato 2017!

Styl militarny 
to jednak nie tylko klasyczne umundurowania moro - to wielki powrót marynarskich motywów i rockowego pazura! Gigi Hadid zwojowała najnowszą kolekcję Tommiego Hilfigera promując drapieżne wydanie marynarskiego stylu. W tym sezonie stawiamy na klasyczne połączenie bieli z granatem, nie zapominając jednak o militarnych dodatkach - złote emblematy, mocne guziki i sznurówki to słowa klucze gorącego trendu. Styl marynarski to także motyw kotwicy oraz wszelkie atrybuty morza czyli statki, koła ratunkowe, muszelki czy rozgwiazdy. Poczuj wakacyjny luz i morską bryzę każdego dnia!

BACK TO ARMY

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

HELLO, SAILOR!

Wczytaj czat