Ładuję...

lp-falke

Nowa kolekcja marki Falke.

Kolekcja zimowa Falke w S'portofino

To szczegóły wyróżniają jakość premium – marka Falke

Początki rodzinnej marki Falke sięgają 1895 roku. Firma zrodziła się z pomysłu Franza Falke-Rohen. To właśnie on, pracując jako dziewiarz, postanowił stworzyć własny zakład produkujący najwyższej jakości przędzę. Przejął on zakład włókienniczy w Schmallenberg - to tam rozpoczęła się działalność firmy Falke i tam znajduje się jej siedziba.

Kolejne lata zaowocowały produkcją pierwszych skarpet i rajstop sygnowanych logo marki Falke. Następna była ekspansja na rynki zagraniczne – zakłady produkcyjne powstawały w Portugalii, Austrii i na Węgrzech. Dzięki kolaboracji z Giorgio Armani, Christianem Diorem czy Karlem Lagerfeldem, marka Falke stale umacniała swoją pozycję.

Dzięki najwyższej jakości materiałom marka Falke gwarantuje trwałość swoich produktów.
Skarpety sportowe Falke wyróżnia wyjątkowa funkcjonalność.

Z Tobą na każdym kroku od 1895 roku – firma Falke

Dalszy rozwój marki wiąże się ze sponsoringiem w Formule 1 i zwiększeniem ilości salonów firmy Falke w wybranych stolicach mody, takich jak Berlin czy Ascona. Od 2005 roku brand poszerzył swoje portfolio o zaawansowaną technologicznie odzież sportową. Runner’s World uhonorowało jej funkcjonalność i design nagrodą dla najlepszej odzieży biegowej podczas targów ISPO 2006. Z kolei dwa lata później doszło do nabycia przez Falke Group marki Burlington. Tym samym marka Falke nabyła prawa do dystrybucji odzieży, bielizny i akcesoriów na kluczowych światowych rynkach. W 2014 roku marka ubrała reprezentację narodową Niemiec w narciarstwie alpejskim i ski-crossie w zaawansowaną technologicznie bieliznę termoaktywną i skarpety. Od początku powstania, celem marki Falke jest dostarczanie najlepszej jakości produktów w oparciu o dopracowanie ich w najdrobniejszych szczegółach. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, wsparte wieloletnim doświadczeniem, pozwala stworzyć wyjątkowe linie produktów. Marka w swoich projektach korzysta z delikatnego kaszmiru, wełny merino, jedwabiu czy bawełny. Dzięki temu tworzy produkty iście luksusowe.

Firma Falke dba o każdy szczegół swoich projektów.

Skarpetki Falke – Quality for quality′s sake!

Bielizna Falke jest idealnym towarzyszem narciarskich przygód. Najwyższej jakości materiały połączone z wyjątkowymi technologiami zapewniają optymalną regulację wilgotności i temperatury. Specjalnie skonstruowane, zintegrowane strefy funkcjonalne gwarantują maksymalną swobodę ruchów oraz idealne dopasowanie do warunków atmosferycznych. Bielizna marki Falke zapewnia maksimum ciepła nawet przy najniższych temperaturach zewnętrznych. Jest to możliwe dzięki specjalnej powierzchni tkaniny, która chroni ciało przed przegrzaniem w trakcie faz aktywnych i zabezpiecza przed wychłodzeniem organizmu podczas faz nieaktywnych. Wykorzystane w produktach Falke naturalne włókna zapewniają optymalną izolację cieplną, maksimum komfortu i minimum przykrego zapachu. Z kolei specjalnie opracowany system wentylacyjny transportuje wilgoć i zapewnia efekt chłodzenia podczas wzmożonego ruchu.

Skarpety sportowe Falke wyróżnia nie tylko design, ale też praktyczność. Nie tylko zapewniają stopom ciepło, ale również chronią je przed wilgocią. Jest to możliwe dzięki trójwarstwowej konstrukcji z funkcjonalnymi i naturalnymi włóknami oraz unikatowym kanałem przepływu powietrza. Zoptymalizowane dopasowanie podbicia gwarantuje doskonałe czucie buta, a specjalna konstrukcja wyściółki chroni stopę przed nadmiernym obciążeniem. Rozwiązania te zapewniają stopom pierwszorzędny komfort – niezależnie do tego, czy planujesz wielogodzinne szusowanie w trudnych, zimowych warunkach czy poranną przebieżkę latem. Co więcej, skarpetki Falke dobierzesz idealnie do swoich potrzeb i preferencji. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz długie skarpety chroniące przed chłodem, jak i krótkie skarpetki z system antypoślizgowym, dzięki czemu nie zsuną się ze stóp nawet podczas intensywnego treningu.

Nowa kolekcja marki Falke.

Wczytaj czat