Kask rowerowy POC VENTRAL

Kask rowerowy POC VENTRAL

Brak w magazynie

Opis i detale

POC VENTRAL to kask szosowy, który wyznacza nowe standardy w zakresie aerodynamiki ochrony i wentylacji. Czerpiąc inspirację z efektu Venturiego, zaprojektowano go w taki sposób by jego wewnętrzne kanały umożliwiały przepływ powietrza z większą wydajnością i szybkością. W tym przypadku większość powietrza jest celowo kierowana wewnątrz kasku a nie po jego powierzchni. Pozostałą ilością powietrza opływającą kask kieruje aero-lotna krawędź. Zakrzywiona pod kątem 22°minimalizuje turbulencje i dodatkowo poprawia parametry aerodynamiczne. Dzięki przepuszczaniu powietrza przez hełm, a nie wokół niego, jego opór aerodynamiczny jest zminimalizowany. Konstrukcja tego typu znacząco także zwiększa właściwości wentylacyjne i chłodzące.
Wyjątkowo innowacyjnym elementem tego modelu jest zastosowanie technologii SPIN (Shearing Pad Inside). Mowa o opatentowanym systemie silikonowych wkładek, których zadaniem jest przeciwdziałanie efektom wypadków, podczas których głowa jest uderzana pod kątem (ukośnie). W trakcie wypadku system SPIN umożliwia rotację kasku względem głowy. W rezultacie redukuje siłę uderzenia i lepiej chroni mózg. Jednolita struktura skorupy i pianki EPS pomaga w zachowaniu niskiej masy i należycie wysokiej ochrony.
Lekki i intuicyjny w użyciu system regulacji obwodu pozwala na wygodne oraz bezpieczne dopasowanie kasku do kształtu głowy.
Modelu VENTRAL nie da się porównać do żadnego innego kasku. Z powodzeniem łączy wydajną wentylację ze znakomitymi osiągami aerodynamicznymi oraz ochroną. Jest przy tym wyjątkowo lekki i wygodny. Równie istotny jest jego minimalistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania. Kask posiada także Eye Garage, ułatwiający przechowywanie okularów w chwilach gdy ich nie używamy. VENTRAL to idealny kask do ścigania lub codzienne treningi.

Dostępność w salonie

Dowiedz się więcej

Filozofia POC

Szwedzka marka, której charakterystyczny design rozpoznawalny jest wśród sportowców na całym świecie. Bezpieczeństwo, innowacja i rozwój to najważniejsze cele marki. Każda kolekcja tworzona jest z najwyższą uwagą i dbałością o detale. Marka łączy pragnienia z osiągnięciami technologicznymi zgodne z aktualnymi tendencjami na rynku i w pełni harmonijne ze środowiskiem naturalnym. POC wykorzystuje do produkcji sprzętu najlepsze materiały, które są używane przez profesjonalnych sportowców m.in. na Igrzyskach Olimpijskich.

POC
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku: 08:00 - 17:00 Infolinia: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Darmowe zwroty
Załóż u nas konto i korzystaj z dodatkowych przywilejów.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Nie możesz się zdecydować? Zajrzyj do jednego z naszych siedmiu salonów stacjonarnych.
przymierzaj w salonie
Lista życzeń
Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać produkty do listy życzeń.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
W sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego mamy ponad 25-letnie doświadczenie.

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto