Ładuję...

Drink z widokiem? W te miejsca warto się wybrać!

Rozgrzane w ciągu dnia kamienne ściany uroczych miasteczek wieczorami powoli stygną, a ulice wypełniają się spacerowiczami. Jaskrawe barwy powoli zmieniają się w romantyczną czerwień i ciepły pomarańcz. Kiedy słońce powoli ustępuje miejsca nadchodzącemu zmierzchowi, rozpoczyna się najpiękniejszy spektakl. Po dniu pełnym wrażeń chcesz zatrzymać się na chwilę w urokliwym miejscu i po prostu obserwować! Zachód słońca to zawsze zachwycający widok, niezależnie gdzie go oglądasz. Sprawdź najlepsze miejsca, gdzie sącząc drinka możesz rozkoszować się tą chwilą.


180 Sunset Bar, Mykonos

Jednym z bardziej popularnych kierunków podróży jest ostatnio grecka wyspa Mykonos. Wśród charakterystycznej, biało-niebieskiej zabudowy ciepłe wieczory są szczególnie urokliwe. Na jednym z miejskich wzgórz znajduje się 180 Sunset Bar Mykonos. Roztaczający się stamtąd panoramiczny widok na linię brzegową, horyzont i miasteczko na długo zapada w pamięć. To miejsce naprawdę pozwala nabrać dystansu! W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się odrestaurowana fortyfikacja Panigirakis, która góruje nad miastem. Przestronny bar oferuje wiele koktajli i drinków, a taras z wygodnymi sofami sprawia, że łatwo tutaj stracić rachubę czasu!

Cova D’en Xoroi, Minorka

Imponujące miejsce na Balearach! Na drugiej co do wielkości wyspie archipelagu – Minorce, znajduje się wyjątkowy bar, który przez cały dzień tętni życiem. Imponująca ilość tuneli i ścieżek wydrążonych w ogromnej skale prowadzi do kilku tarasów i przytulnych pomieszczeń. Bar Cova D’en Xoroi zawieszony jest 100 metrów nad wodą. To jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc na całej wyspie. Tuż po obejrzeniu zachodu słońca, można ruszyć w taneczny wir – parkiet każdego wieczoru jest tutaj pełny.

Baba Nest, Pukhet, Tajlandia

Dla miłośników dalszych podróży mamy prawdziwie ekskluzywną propozycję. Na plaży Natai, uznanej za najpiękniejszą plażę Phuket, znajduje bar Baba Nest, część kompleksu Baba Beach Club. Panoramiczny taras pozwala rozkoszować się nie tylko zachodem słońca, ale i widokiem na okoliczne wyspy, Morze Andamańskie i południowo-wschodnią część półwyspu. Kompleks jest otoczony dziką naturą, dzięki czemu możemy nieprzerwanie cieszyć się urokami egzotycznej przyrody Tajlandii. Na uwagę zasługuje też ekskluzywny hotel - w razie, gdyby obserwowanie zachodu trochę się przedłużyło. Cały obiekt cieszy się międzynarodowym uznaniem. To świetne miejsce na drinka lub dłuższy pobyt.


Sundara, Bali, Indonezja

Na krawędzi zatoki Jimbaran, najbardziej ekskluzywnej części Bali, znajduje się Sundara Bar - część kompleksu Four Seasons. Sundara Bar oferuje nie tylko spektakularny widok na ocean i daleki horyzont. Kaskadowa elewacja tworzy kilka przestrzeni zarezerwowanych dla różnych przyjemności. Dzień można spędzić w basenie umieszczonym tuż przy linii plaży, następnie zjeść coś pysznego i nietuzinkowego, by wieczorem zasiąść w wygodnym fotelu na tarasie i obserwować niczym w kinie spektakularny zachód słońca. Wieczory umila tutaj muzyka na żywo i wirtuozerskie popisy barmanów.


Znajdź więcej wyjazdowych inspiracji

 

Top 6 miejsc na wakacje w egzotykach

Wczytaj czat