Ładuję...

Marka MC2 Saint Barth

MC2 SAINT BARTH

Wakacje na Karaibach – marka MC2 Saint Barth

Piaszczyste wybrzeże i nieskazitelna woda oceanu obmywająca Twoje stopy to idealne warunki do tego, by wziąć głęboki oddech i odpocząć od zgiełku miasta. Twoje idealne wakacje to dobra zabawa i nadmorskie aktywności? A może wolisz odpoczywać na hamaku i pić zimne napoje? Odprężenie dla każdego może wyglądać inaczej, jednak tym, co łączy każdego, jest chęć spędzenia wakacji tak, by jak najbardziej się zrelaksować i naładować baterie na nadchodzące dni.

Twoje świetne samopoczucie zależy jednak nie tylko od tego, jak spędzasz czas. Duże znaczenie ma też komfort, jaki dają Ci ubrania, które nosisz na wyjeździe. W przypadku MC2 Saint Barth nie musisz jednak martwić się o dyskomfort. Męskie szorty, które znajdziesz w tegorocznej ofercie, uosabiają letnią atmosferę. Dają Ci idealną swobodę i komfort, a przy tym wyróżniają się egzotycznym designem. Zadbaj o swoją wygodę podczas urlopu – niezależnie od tego, gdzie się wybierasz.

marka MC2 SAINT BARTH
firma MC2 SAINT BARTH

 

Twój skrawek wakacyjnego raju – ubrania MC2 Saint Barth

Firma MC2 Saint Barth swoją nazwą nawiązuje do pierwszego samolotu, który przyleciał z pobliskiej wyspy St Martins na St Barth. Lazurowy błękit morza, biały piasek i muszle z karaibskiej wyspy stały się inspiracją dla dwóch młodych przedsiębiorców. Stworzenie wyjątkowej marki, która emanowałaby tropikalną aurą i wakacyjną beztroską nie było prostym zadaniem, jednak po wielokrotnych podróżach zachwyt nad pięknem wyspy przerodził się w niesamowitą inspirację, która dała początek wielu kolekcjom marki MC2 Saint Barth. Charakterystyczne nadruki w połączeniu z soczystą kolorystyką szybko stały się wizytówką męskiej odzieży plażowej. Wysokiej jakości ubrania z przewiewnych materiałów marki MC2 Saint Barth są przepełnione oryginalnymi wzorami i energetyzującymi kolorami. Jeśli lubisz spędzać słoneczne dni w słońcu lub chcesz prezentować się nienagannie podczas wakacji, nowa kolekcja firmy MC2 Saint Barth dopasuje się do Twoich potrzeb.

ubrania MC2 SAINT BARTH