Ładuję...

video-pause video-play
video-vol video-mute

Game, Set, Match! Meet THE ROGER

Roger Federer dołączył do marki On Running, jako jej współwłaściciel, rok temu. I natychmiast zaczął pracować nad nowym modelem butów. Roger i On połączyli siły, by zaprojektować na nowo klasyczny tenisowy sneaker. Skupili się na połączeniu lekkości, zapewnieniu codziennego komfortu ze sportową technologią. Zależało im, aby całkowicie odejść od tego, w jaki sposób jest wciąż produkowana większość tenisowych sneakersów, czyli na ciężkich podeszwach z gumy.

ZOBACZ MODEL ON RUNNING STWORZONY PRZEZ ROGERA FEDERERA

„Minimalistyczny design i komfort butów On odkryłem już lata temu. Byłem nimi zachwycony. Chciałem stworzyć tenisowy sneaker, który będzie zawierał te wszystkie cechy – lekkość, zwinność i komfort na każdy dzień” – tak mówi o projekcie Roger Federer.

 

On Running Centre Court

THE ROGER Centre Court znajduje się dokładnie tam, gdzie przecinają się styl i zaawansowana technologia. To połączenie ponadczasowej kortowej sylwetki z zapewniającą lekkość technologią CloudTech® i odpowiadającą za wygodę technologią Speedboard®. To co dodatkowo odróżnia Centre Court od innych tenisowych sneakersów to ultramiękka, skarpetkowa cholewka. Zrównoważony rozwój to wartość, która ważna jest zarówno dla Rogera Federera jak i marki On. Dlatego The ROGER wykonany jest z wegańskiej skóry (która pozostawia o prawie 30% mniejszy ślad węglowy niż skóra zwierzęca) i został zaprojektowany tak, aby zredukować ilość wykorzystywanego materiału. Pozostałe materiały, które zostały użyte do wykonania butów pochodzą z recyklingu – siateczkowa cholewka, wnętrze buta, oraz sznurówki powstały ze w 100% zrecyklingowanego poliestru.

On Running Centre Court
On Running Centre Court
On Running Centre Court

 

„Stworzyliśmy niezwykle wygodne, stylowe sneakersy, które każdy będzie chciał nosić niemal każdego dnia, pamiętając przy tym o odpowiedzialności za środowisko. Jestem dumny, że mogę być częścią tego projektu.” - Roger Federer

 

On Running Centre Court

 

DOŁĄCZ DO S'PORTOFINO CLUB

S'portofino
 

zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 16:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Wczytaj czat