Ładuję...

Mother

Mother

Marka MOTHER została założona w 2010 roku przez w Los Angeles przez projektantów Lelę Becker i Tima Kaedinga. Osadzona na na wspomnieniach dorastania w Kalifornii lat 70., odzwierciedla swobodę bycia sobą, wyraża wolność i z tęsknotą wspomina nastoletni bunt, który sprawia, że MOTHER jest inna od wszystkich. Słynny ze swoich super miękkich tkanin idealnie podkreślających sylwetkę brand, wyróżnia się swoją konsekwencją w utrzymaniu ducha stylu indie. Lekceważące podejście do mody, odzwierciedlone w nazwach stylu marki (Looker - obcisłe jeansy i The Runaway - jeansy flare), dociera do szerokiego grona kobiet. Kierując się spontanicznością MOTHER stała się marką lifestylową, prezentującą cztery kolekcje rocznie, w których znajdziemy jeans, odzież sportową, odzież wierzchnią i akcesoria.

Mother
Mother

Dlaczego MOTHER? Ta nazwa doskonale ilustruje dualność natury, grę dwóch biegunów. Matka może kształtować, ale może też być przekleństwem… Przywołuje bezwarunkową miłość, będąc jednocześnie jednym z powodów nastoletniego buntu. Właśnie tak skonstruowana postawa widoczna jest w kolekcjach marki, których fundamenty wyrastają z opartego na relacjach zestawienia: surowy - delikatny. Projekty MOTHER są trochę jak opowieści na dobranoc. Prosto z serca. Skrojone z detali. Widać w nich doskonale, jak sezonowe inspiracje, przekładane są na własny język, który nadaje im osobowość widoczną w zupełnie nieoczekiwanych momentach. MOTHER nie traktuje ani mody, ani trendów, ani siebie zbyt dosłownie. I wszystkich namawia do tego samego.

MOTHER to nie tylko doskonałe jeansowe kolekcje, to także misja, która doskonale wpisuje się w słowa Minora Myersa: “Go into the World and do well. But more importantly, go into the World and do good”. Marka czyni więc dobro organizując liczne kampanie charytatywne, do których zaprasza znane i zaangażowane społecznie osoby. A hasło towarzyszące tej działalności, czyli “MOTHER Loves You” komunikuję akceptację, jedność i równość. Do tej pory marka MOTHER wspólnie z Mirandą Kerr wsparła australijski The Royal Hospital for Women, zorganizowała kampanię “Play nice” przeciw znęcaniu się dziewcząt nad innymi dziewczętami, wraz z Candice Swanepoel włączyła się akcję zwalczania HIV u dzieci. Marka wspiera też działalność Lekarzy bez Granic.

Mother

Wczytaj czat