Mother

Mother Logo

Marka Mother została założona w 2010 roku w Los Angeles przez projektantów Lelę Becker i Tima Kaedinga, dzięki determinacji do stworzenia nowej, wyróżniającej się marki. Przywołuje wspomnienia i doświadczenia związane z dorastaniem w Kalifornii w latach 70. odzwierciedlając swobodę bycia sobą, wyrażania swojej wolności i nastoletniego buntu.

Mother
Mother

Słynny ze swoich super miękkich tkanin, idealnie podkreślających sylwetkę brand wyróżnia się swoją konsekwencją w utrzymaniu ducha stylu indie oraz lekceważącym podejściem do mody, odzwierciedlonym w nazwach stylu marki (Looker - obcisłe jeansy i The Runaway - jeansy flare), jednocześnie docierając do szerokiego grona kobiet. Kierując się spontanicznością Mother stała się marką lifestylową, prezentującą cztery kolekcje rocznie, w których znajdziemy jeans, odzież sportową, odzież wierzchnią i akcesoria.

W najnowszej kolekcji marki znajdziemy nie tylko klasyczny denim, ale także frędzle i ćwieki, jeansy w kremowym kolorze oraz koszulki z oryginalnym printem inspirowanym zachodnimi stanami USA - np. dużymi kaktusami, charakterystycznymi dla krajobrazu Arizony.

Kolekcja Mother już dostępna w S'portofino!


Mother Kolekcja