Ładuję...

Premierowe modele butów On Running!

Ruszaj w góry! Premiera butów Cloudrock i nowa odsłona Cloudventure Peak

Poznaj najnowszą generację butów On Running! Technologiczne rozwiązania prosto z Szwajcarii zapewniają jeszcze lepsze osiągi. Zewnętrzna podeszwa Missiongrip™ oraz wyprofilowana płyta Speedboard gwarantują wyniki w trudnym terenie. Elementy Zero-Gravity Clouds amortyzują wstrząsy, co ułatwia schodzenie w dół. Przed Tobą but trekkingowy Cloudrock oraz but trailowych Cloudventure Peak w zupełnie nowej odsłonie! 

Cloudventure Peak
Cloudventure Peak

On Running Cloudventure Peak

Cloudventeru Peak to buty biegowe, w których żadna nawierzchnia nie będzie Ci straszna. Nowa generacja kultowego modelu została stworzona do ścigania się po górskich szlakach. Zdobywaj szczyt dzięki agresywnej, gwarantującej świetną przyczepność, podeszwie Missiongrip™. Pokonuj rywali przy wsparciu dynamicznej płytki Speedboard. Chroń swoje stawy przy zbiegach dzięki absorbujących wstrząsy chmur z pianki Zero-Gravity. Włącz zasilanie i wznieś się ponad szczyt swoich możliwości!

ZOBACZ CLOUDVENTURE PEAK

Technologie Cloudventure Peak
Technologie Cloudventure Peak
Technologie Cloudventure Peak

Podeszwa

Ulepszona podeszwa zewnętrzna z pięcioma elementami, które amortyzują wstrząsy i zapewniają lepszą przyczepność do miękkiego podłoża. Elementy Zero Gravity umiejscowione na pięcie oraz guma Missiongrip amortyzują wstrząsy podczas schodzenia w dół.

Cholewka

Oddychająca, trwała siateczka na cholewce oraz konstrukcja przypominająca skarpetkę zapewnia doskonałe dopasowanie. Na przodzie umiejscowiona jest elastyczna taśma, która gwarantuje wsparcie bez konieczności zakładania dodatkowych sznurowadeł.

Płytka Speedboard

Speedboard zapewnia dynamikę ruchu na nierównej powierzchni. Podzielona w przedniej części i zwężona w okolicy śródstopia, by zapewnić maksymalną zwinność i skrętność w nierównym podłożu.

Cloudrock

On Running Cloudrock Waterproof

Buty On Running Cloudrock Waterproof to sprawdzony w terenie przyjaciel i pogromca wszelkich wymówek. W tym modelu żadna pogoda nie będzie Ci straszna. Warstwa zewnętrzna buta jest całkowicie wodoodporna, chroni przed wodą i chłodem, lecz wciąż pozostaje oddychająca. Buty zapewniają stabilny ruch, ochronę i solidne wsparcie stopy. Amortyzująca podeszwa z chmur CloudTec wzbogacona została o gwarantującą świetną przyczepność i wytrzymałość warstwę Missiongrip™. Opatentowana technologia Speedboard, umieszczona w podeszwie zapewnia maksymalną stabilność. Speedboard wspomaga dynamiczny ruch przy wchodzeniu pod górę, jednocześnie chroniąc stopy na nierównym terenie.

ZOBACZ MODEL CLOUDROCK

Technologie Cloudrock
Technologie Cloudrock
Technologie Cloudrock

Podeszwa zewnętrzna

Gumowa warstwa Missiongrip™ zapewnia przyczepność do podłoża nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Elementy Zero-Gravity Clouds gwarantują amortyzację oraz komfort na długich dystansach.

Cholewka

Cholewka buta nie absorbuje wody, jednocześnie przepuszczając powietrze. Zaawansowana technologicznie membrana zapewnia komfort termiczny, suchość oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Podeszwa

Elementy Cloud umiejscowione na podeszwie gwarantują bezpieczeństwo w górskim terenie. Płyta Speedboard napędza stopę oraz zapewnia wsparcie. 

Ruszaj na szlak z marką On Running! 


Oferta odzieży On Running
Oferta butów On Running

Wczytaj czat