Ładuję...

Spodnie rowerowe męskie X-BIONIC EFFEKTOR 4.0 BIKE BIB PADDED EFBB00S19M-b002

Kolor: Czarny

Opis i detale

X-BIONIC EFFEKTOR 4.0 BIKE BIB PADDED to zaawansowane spodnie rowerowe na szelkach. Ich konstrukcja została całkowicie podporządkowana zwiększaniu wydajności i zapewnieniu optymalnej termiki bez względu na okoliczności.
Kluczowym elementem spodenek jest system ThermoSyphon®, będący następną generacją technologii 3D Bionic Sphere®. System schładza ciało, gdy się pocisz, i ogrzewa, gdy jest Ci zimno. W przeciwieństwie do legendarnego systemu 3D Bionic Sphere®, złożoną strukturę 3D wewnętrznych i zewnętrznych kanałów powietrznych uzupełniają elementy w kształcie litery Y. To dodatkowo poprawia naturalną termodynamikę i znacząco zwiększa wydajność. Doatkowo dodano technologię Two-Step Front 3D Bionic Sphere® z przodu na podbrzuszu.
Unikalna technologia PartialKompression® zmniejsza zmęczenie, stabilizuje mięśnie i pomaga w dostarczaniu tlenu i niezbędnych składników odżywczych. W rezultacie zwiększa wydajność i pomaga w regeneracji. Strefa INNERLAP AIRCONDITIONING ZONE® umieszczona po wewnętrznej stronie uda, która jest mniej reaktywna na zimno i bardziej się poci, pozwala na lepszą wymianę powietrza i szybsze odprowadzanie wilgoci, zapewniając intensywną wentylację. Pas i nogawki spodenek wykończone taśmą Aktiv-Bund i funkcjonalny krój IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej idealnie trzymanie bez ślizgania. System Sweat Traps®, znajdujący się między innymi na kości ogonowej, wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. Miękkie i szerokie elastyczne paski szelek gwarantują bezpieczne wsparcie i zapewniają dodatkowy komfort.
Wysokiej jakości anatomicznie ukształtowana wkładka Endurance 4000FX Bike Pad znakomicie tłumi wstrząsy, chroniąc wrażliwie połączenia nerwowe i odczuwalnie poprawia komfort podczas jazdy na rowerze.
Spodenki doskonale radzą sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja odzieży X-BIONIC® 4.0 wykorzystuje także sprawdzoną technologię szycia Ultra-HD o wysokiej rozdzielczości Retina®. W odzieży X-BIONIC® szytej zgodnie z tą technologią strefy funkcjonalne na ciele są rozmieszczone dokładniej niż kiedykolwiek. Przykładowo, strefy zachowania potu i kompresji mogą być oddzielone od siebie zdecydowanie wyraźniej. Działają nie tylko tam gdzie mogą, ale tam gdzie powinny.
Spodnie X-BIONIC EFFEKTOR 4.0 BIKE BIB PADDED to jedyne czego potrzebujesz by nie czuć zmęczenia podczas intensywnych treningów i jazdy na długich dystansach.
 • Technologie 3D Bionic Sphere® / TermoSyphon® / IDEO-Waistband® / SKIN NODOR® / Aktiv-Bund / ISO-PAD / INNERLAP AIRCONDITIONING ZONE® / Intercooler / Two-Step Front 3D Bionic Sphere® / Neural-Response-Bandage / Endurance 4000FX Bike Pad / X-Bionic Partialkompression®
 • Aktywność ROWER
 • Materiał 85% poliamid 10% elastan 5% polipropylen (Szczegółowy skład dostępny w BOK)
 • Fit BODY FIT
 • Kompresja Wysoka
 • Kolor Czarny
 • Płeć ON
 • Sezon Zima 23/24
 • Kod produktu EFBB00S19M-b002
 • Marka X-Bionic
 • Linia Effektor

Rozmiar i sylwetka

 • Model/ka nosi rozmiar L
 • Wzrost (cm) 188 cm
 • Klatka piersiowa (cm) 96 cm
 • Talia (cm) 77 cm
 • Biodra (cm) 95 cm

Dostępność w salonie

 • Odbiór w salonie:
  Warszawa - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Poznań - Stary Browar
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Katowice - Silesia
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Wrocław - Renoma
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Gdynia - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Polanica-Zdrój
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
Dowiedz się więcej

EFFEKTOR 4.0 – przechytrz zmęczenie

Produkty X-Bionic z linii EFFEKTOR 4.0, które charakteryzują się wysoką kompresją i mają za zadanie zapobiegać narastaniu zmęczenia. Dzięki częściowej kompresji, poprzez nacisk jednomilimetrowych prążków, technologia Partialkompression® gwarantuje lepsze zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze bez negatywnego wpływu na krążenie krwi. ThermoSyphon® - system kanalików w kształcie litery Y o strukturze 3D, optymalizuje poziom potu na skórze, wzmacniając naturalną termoregulację organizmu.
Efekt? Optymalizacja koordynacji mięśniowej, kontrola temperatury ciała, tętna, czasu regeneracji, szybsza reakcja mięśni, lepsze chłodzenie, sprawniejsze zarządzanie potem i większa wytrzymałość. Produkty z linii EFFEKTOR 4.0 to idealne rozwiązanie do ciężkich treningów, zapobiegające spadkowi mocy, oddające niedostępne wcześniej podkłady energii i zapewniające najwyższą wydajność.
Linia Effektor Men

X-BIONIC

Dlaczego odzież dla sportowców nie miałaby być równie innowacyjna, wydajna i przyszłościowa, jak produkcja samochodów, nowoczesna medycyna czy podróże kosmiczne?Takie podejście marki X-BIONIC® do innowacyjnych technologii zaowocowało zrewolucjonizowaniem świata odzieży termoaktywnej. Na początku były to innowacyjne skarpety funkcyjne i kurtki, by po 16 latach produkcja sięgała zaawansowanej bielizny dla sportowców.Dla marki X-BIONIC® rewolucja nie przeczy ewolucji, dlatego marka nie ustaje w opracowywaniu kolejnych technologii.
video-pause video-play
video-mute video-vol

3D Bionic Sphere® with ThermoSyphon®

Podstawowe zadanie technologii ThermoSyphon® to chłodzić, gdy ciało się poci oraz ogrzewać, gdy marznie. Umieszczone w strategicznych dla termoregulacji miejscach, zrewolucjonizowane kanaliki w kształcie litery Y, umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza i odprowadzanie nadmiaru wilgoci z powierzchni ciała wzmacniając naturalną zdolność organizmu do termoregulacji. Dzięki skręconym włóknom, system TermoSyphon® zachowuje swoją strukturę niezależnie od ruchu i naciągnięcia materiału.
Co to znaczy w praktyce? O 95% większy przepływ powietrza , o 66% lepszy transport wilgoci , o 80% bardziej stabilna struktura materiału, o 30% większa powierzchnia działania!
video-pause video-play
video-mute video-vol

SKIN NODOR®

Jest to aktywne nano-włókno zawierające nieorganiczne, antybakteryjne cząsteczki. Stopniowe uwalnianie jonów jest kluczem do zahamowania wzrostu i szybkości namnażania się mikroorganizmów, których nadmiar powoduje wytwarzanie nieprzyjemnych zapachów. Technologia SkinNodor® ogranicza namnażanie mikroorganizmów lecz nie jest bakteriobójcza, dzięki temu nie występuje reakcja alergiczna oraz materiał jest delikatny dla skóry.
Skin Nodor

Retina®

Wielomilionowa inwestycja w supernowoczesną fabrykę i przeniesienie wszystkich etapów produkcji w jedno miejsce umożliwiło wykorzystanie nowych maszyn tkających niezwykle dokładnie z drobnych, bardzo delikatnych włókien. Proces ten pozwala uzyskać materiał o bardzo zróżnicowanej gęstości przędzy, przy zastosowaniu bardzo cienkich nici. Dzianina Retina o ultra wysokiej rozdzielczości umożliwia rozmieszczenie stref kompresji oraz technologii zarządzania potem jeszcze bardziej precyzyjnie oddzielanie poszczególnych stref, w których materiał powinien inaczej pracować. Struktury 3D wykonane w jakości Retina pozwalają na możliwie najbardziej efektywne wykorzystanie opatentowanych funkcji odzieży termoaktywnej X-Bionic.
video-pause video-play
video-mute video-vol
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 16:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat