Ładuję...

Sweet Protection - slider

Sweet Protection

Przekraczaj granice swoich możliwości – marka Sweet Protection

Misją marki Sweet Protection jest tworzenie sprzętu, który będzie nie tylko chronił, ale też inspirował do przekraczania własnych granic. By osiągnąć cel, Sweet Protection łączy innowacje z precyzyjnym wykonaniem, tworząc tym samym zaawansowane technicznie kaski, okulary, odzież i sprzęt ochronny. Marka Sweet Protection nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom entuzjastów outdooru. Zapewnia trwałe i wygodne kaski narciarskie i gogle dla amatorów i profesjonalistów. Filozofia marki wpływa na cały proces projektowania – od pierwszego pomysłu do ukończonego produktu. Celem jest większa wytrzymałość, większa lekkość i lepsze niż wcześniej wykonanie produktów. Dzięki temu co roku gogle i kaski narciarskie Sweet Protection cieszą się ogromną popularnością.

Sweet Protection to marka, która na pierwszym miejscu stawia ochronę.
Kaski narciarskie Sweet Protection to wysokiej klasy produkty.

Marka Sweet Protection: gogle i kaski narciarskie

Produkty Sweet Protection, takie jak gogle i kaski narciarskie, nie tylko spełniają wszelkie wytyczne stawiane im przez standardowe i branżowe testy, ale też znacznie przekraczają oczekiwania klientów. W tworzenie wyjątkowych projektów zaangażowani są narciarze, jeźdźcy, rowerzyści i wioślarze. Osoby te dobrze znają otoczenie, z jakim przyjdzie się mierzyć, dlatego bezkompromisowo podchodzą do kwestii bezpieczeństwa produktów.

Gogle Sweet Protection

Techniczne gogle marki Sweet Protection są wyspecjalizowanym produktem, który ma za zadanie przede wszystkim zapewnić Ci bezpieczeństwo. Soczewka zewnętrzna gogli pokryta jest specjalną powłoką, która zapewnia dobrą widoczność każdych warunkach. Z kolei soczewka wewnętrzna ANTI-FOG wyposażona jest w powłokę przeciwmgielną minimalizującą zaparowanie gogli wewnątrz. Dzięki odpowiedniemu czyszczeniu i konserwacji, gogle Sweet Protection będą Ci służyły przez długie lata.

Kaski narciarskie Sweet Protection

Kaski narciarskie Sweet Protection są produkowane z materiałów odpornych na zimno. Ponadto są one również testowane, by upewnić się co do ich efektywności. Nie tylko zapewniają ochronę, ale też ciepło, a ponadto pasują do technologii, jakiej wykonane są gogle Sweet Protection. Kaski posiadają również system dopasowania Occigrip. Są one zaprojektowane w taki sposób, by pochłaniać energię podczas ewentualnego uderzenia, dlatego po przypadkowej kolizji trzeba pamiętać, że spełnił on swoje zadanie i należy go wymienić.

Marka Sweet Protection zapewni wysoki stopień ochrony podczas wyjazdu w góry.

Firma Sweet Protection - jakość od ponad 20 lat 

Charakterystyczne projekty i funkcjonalność gotowych produktów sprawiły, że jakość produktów Sweet Protection jest od lat wybierana jako niezawodna ochrona w terenie. Od kiedy marka istnieje na rynku zdobyłą wiele prestiżowych nagród i stale zaskakiwała innowacjami wprowadzanymi w istniejące produkty oraz nowymi propozycjami. Oferta Sweet Protection jest nie tylko praktyczna. Podczas produkcji nie zapomina się o wyjątkowej estetyce. Skandynawski, minimalistyczny styl kasków narciarskich Sweet Protection i doskonała optyka gogli sprawiają, że markę można zaliczyć do wąskiego grona sportowych marek premium. Mimo ponad 20 lat na rynku, firma Sweet Protection nie zapomina o swojej obietnicy – jest nią zapewnienie takiej ochrony, by każdy mógł przekraczać swoje granice. Spróbuj swoich sił razem ze Sweet Protection.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ SWEET PROTECTION

 

Sweet Protection - najnowsza kolekcja.

Wczytaj czat