Trekking

Nowe oblicze sportowego stylu - TREKKING

Odzież i obuwie trekkingowe powinny zapewniać swobodę ruchów i komfort wspinaczki nawet na najdłuższych i najtrudniejszych dystansach. Pozwól sobie na dynamiczny ruch przy wchodzeniu pod górę, jednocześnie chroniąc stopy na nierównym terenie. W S’portofino stawiamy zarówno na zaawansowane technologicznie produkty, jak i na wyjątkowy design - bez obaw podbijaj szczyty! SPRAWDŹ OFERTĘ TREKKINGOWĄ

W 2010 roku szwajcarski inżynier David Allemann razem ze światowej klasy lekkoatletą Olivierem Bernhardem wdrożył w życie system CloudTec® - innowację, która sprawiła, że firma On Running wpisała się do światowej czołówki obuwia sportowego. Buty On Running w perfekcyjny sposób dopasowują się do Twojej stopy, nadążając za Tobą, niezależnie od tego, w jaki sposób biegasz. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Dolomite to marka o ponad stuletnim doświadczeniu w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości obuwia i odzieży outdoorowej. Korzenie firmy znajdują się w północno-wschodniej części Włoch, w górskim paśmie zwanym Dolomitami. Każdy, kto decyduje się na produkty Dolomite, doświadcza świetnego designu, bez uszczerbku dla jakości i wydajności produktu.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

X-BIONIC to odzież skonstruowana przez naukowców, rekomendowana przez zwycięzców. To także połączenie szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości, których efektem jest produkt najwyższej klasy. Produkty marki występują w trzech poziomach kompresji: high, mid i low, które pozwalają na idealne dopasowanie ubioru do warunków atmosferycznych.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Jeśli szukasz produktu, który spełni Twoje oczekiwania nawet w trakcie najbardziej intensywnych treningów – X-SOCKS Cię nie zawiedzie. Skarpety X-SOCKS są najlepszym połączeniem szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości.  To połączenie gwarantuje komfort, chroni przed otarciami i urazami oraz zapewnia maksymalną ochronę przed potem. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Celem Falke jest dbałość o szczegóły, które zdaniem projektantów odróżniają produkty premium od pozostałych. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, wsparte 120-letnim doświadczeniem, pozwala stworzyć wyjątkowe linie produktów przez wykwalifikowanych ekspertów. Marka w swoich projektach korzysta z delikatnego kaszmiru, wełny merino, jedwabiu czy bawełny w trosce o najwyższą jakość produktów.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

ZAINSPIRUJ SIĘ! PRZECZYTAJ ARTYKUŁU Z KATEGORII #TREKKING


Nowe modele butów On Runnning