Ładuję...

Wybierając się na narty warto skupić się na trzech ważnych kwestiach: wyborze gogli, odpowiednim kasku oraz dobrze dobranych rękawicach. Niestety większość początkujących narciarzy koncentruje się tylko na butach i nartach zapominając o akcesoriach - tutaj popełniają naprawdę duży błąd. Zobacz, co zrobić, aby sezon Cię nie zaskoczył. 
GOGLE

Stanowią jedne z bardziej funkcjonalnych narzędzi - na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze modelu?
1. Rama - mała, średnia lub duża, którą dostosowujesz w zależności od wielkości i kształtu twarzy.
2.Typ soczewek – polaryzacja, powłoka REVO, warstwa lustrzana, powłoka Anti-Fog i filtr UV 400 to atuty, które usprawnią funkcjonalność gogli. 
3. Kolor soczewek – od białego po czarny – dostosowujesz w zależności od nasilenia światła.

KASK


Kask stanowi kluczowy dodatek jeśli chodzi o zapewnienie nam należytej ochrony. Homologacja, wypinane nauszniki czy tzw. miękkie uszy to trzy, z wielu udogodnień, które mogą zaoferować współczesne kaski. Na co zwracać szczególną uwagę przy doborze kasku?

CZYTAJ WIĘCEJ

RĘKAWICE


Rękawice pełnią dużo więcej funkcji po za zapewnienia ciepła naszym dłoniom. Okrywając najbardziej funkcjonalną część ciała, powinny usprawnić nasze funkcjonowanie zimą, tak bardzo, jak to możliwe. Jakie są cechy IDEALNYCH RĘKAWIC?

 

1. Antypoślizgowy materiał.
2. Membrana zapobiegającą przemakaniu i odprowadzającą pot oraz w ocieplenie.
3. Ściągacz.
4. Specjalne spięcia rękawic oraz przeszycia dające możliwość swobodnego ruchu.
5. Odpowiednio dopasowane do płci. 

 Każdy, kto rozpoczyna przygodę z narciarstwem, powinien zdać sobie sprawę z faktu, iż odpowiedni dobór akcesoriów narciarskich jest równie istotny jak wybór sprzętu – wszystko to służy poprawie bezpieczeństwa i komfortu na stoku. Narciarstwo to sport kontuzjogenny i źle dobrany sprzęt może przyczynić się do przykrej niespodzianki. W S’portofino dbamy o to, aby zarówno akcesoria narciarskie jak i sprzęt pochodziły z rąk doświadczonych i sprawdzonych na rynku producentów – produkty premium nie tylko usprawnią zimowe aktywności, ale i spodobają się tym, którzy cenią sobie unikalny design. Jeśli dopiero zacząłeś przygodę z narciarstwem, zapraszamy do naszych salonów, gdzie wykwalifikowany personel pomoże w indywidualnym doborze odpowiednich akcesoriów.  Zimowe aktywności nie są Ci obce? Skorzystaj z oferty online i ciesz się bezpieczeństwem na stoku!Wczytaj czat