Ładuję...

Trening

Nowe oblicze sportowego stylu - TRENING

Perfekcyjne, wysmakowane połączenie dwóch elementów – aktywności fizycznej oraz wyrafinowanego, ekskluzywnego designu to słowa klucze sportowych kolekcji w S’portofino. Postaw zatem na techniczne tkaniny i ergonomiczny design w połączeniu z kolorem i unikalnym printem. Kolekcje na trening emanują pozytywną energią!

ZOBACZ PRODUKTY NA TRENING

Stella McCartney, córka Paula McCartney’a, to jedna z najbardziej znanych angielskich projektantek mody. W 2005 roku rozpoczęła współpracę z marką Adidas. Owocem tego wyjątkowego partnerstwa stała się kolekcja odzieży sportowej dla nowoczesnych kobiet kochających aktywny tryb życia. Stella nadała typowo sportowym ubraniom nowoczesnego, ultrakobiecego charakteru. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

Marka stworzona przez włoską The Rilievi Group powstała w 2014 roku z połączenia ładunku energetycznego Hawajów i włoskiego wzornictwa. No Ka"Oi specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej zakorzenionej w duchu jogi. Znak firmowy "Made in Rilievi" jest gwarantem niezwykłej dbałości o detale przy współpracy z najwyższej klasy projektantami.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

W 2010 roku szwajcarski inżynier David Allemann, razem ze światowej klasy lekkoatletą Olivierem Bernhardem, wdrożył w życie system CloudTec® - innowację, która sprawiła, że firma On Running wpisała się do światowej czołówki obuwia sportowego. Buty On Running w perfekcyjny sposób dopasowują się do Twojej stopy, nadążając za Tobą, niezależnie od tego, w jaki sposób się ruszasz.

ZOBACZ KOLEKCJĘ

W roku 2004 Armani wprowadził na rynek własną linię sportową pod nazwą EA7, zainspirowaną umiejętnościami i osiągnięciami ukraińskiego piłkarza Andriy Shevchenko, który w koszulce z numerem 7 reprezentował drużynę A.C. Milan. Linia EA7 to połączenie niebywałego komfortu, wysokiej jakości materiałów oraz prostego stylu. 

ZOBACZ KOLEKCJĘ

P.E Nation to wyjątkowo intrygująca marka, której sukces tkwi w specyficznym stylu, który odpowiada zarówno miłośniczkom sportu, jak i fankom nowoczesnych ubrań utrzymanym w duchu mody ulicznej. Domeną marki jest wyrazistość połączona z jakością, wygodą i niepodrabialnym charakterem, który można określić mianem aktywnego streetwearu.

ZOBACZ KOLEKCJĘ


ZAINSPIRUJ SIĘ - PRZECZYTAJ ARTYKUŁY Z KATEGORII #TRENING

Jak wrócić po wakacjach na siłownię?

Wczytaj czat