Ładuję...

Slider - Poland Patriot

Nowa linia X-BIONIC PATRIOT POLAND – dla fanów sportów zimowych!

X-Bionic to niekwestionowany lider w produkcji profesjonalnej bielizny termoaktywnej – oczywiście także dla miłośników narciarstwa i snowboardu. Tej marce zaufali najlepsi narciarze alpejscy na świecie. W latach 2013 – 2019 zawodnicy różnych państw korzystający z X-Bionic PATRIOT zdobyli 1128 medali w międzynarodowych mistrzostwach wraz z igrzyskami olimpijskimi. Ta linia jest dedykowana profesjonalistom – ma największą kompresję, a więc zapewnia najlepsze wsparcie w sportowych zmaganiach. W tym roku doczekaliśmy się linii X-Bionic PATRIOT POLAND w naszych narodowych, biało-czerwonych barwach!

SPRAWDŹ

X-Bionic
X-Bionic

Czym wyróżnia się X-Bionic PATRIOT?

Bielizna termoaktywna dla narciarzy marki X-Bionic to produkty najwyższej technologii. Niezaprzeczalnym dowodem na ich jakość i zaawansowanie jest 800 patentów X-Technology®, które marka uzyskała w ciągu 20 lat swojego istnienia oraz ponad 700 nagród i zwycięstw w testach za innowacyjność, design, wysoką jakość, funkcjonalność, ergonomię i ekologię. To realny efekt badań i rozwoju, na które przede wszystkim stawia X-Bionic.

X-Bionic PATRIOT, a dokładniej linia ENERGY ACCUMULATOR PATRIOT 4.0 to niezwykle nasycona technologiami bielizna termoaktywna na narty. Znajdziesz w niej między innymi takie rozwiązania, jak:

X-Bionic

SYSTEM 3D BIONIC SPHERE®- rozmieszczony w miejscach, w których ciało najbardziej się poci, w linii PATRIOT ma on 30% większą powierzchnię niż w pozostałych modelach X-Bionic. Ten system ochładza Cię, gdy się pocisz i ogrzewa Cię, kiedy jest Ci zimno.

SWEAT TRAPS® - powiększona strefa dedykowana lepszemu chłodzeniu, dokładnie umiejscowiona, aby zapobiec spływaniu potu oraz aby zwiększyć efektywność chłodzenia.

AIR-CONDITIONING CHANNEL® - to kanały, które odprowadzają ciepło w kontrolowanym stopniu, a dzianina o drobnym splocie włókien natychmiast odprowadza wilgoć.

ISO – PAD – zatrzymuje ciepło ciała na kościach biodrowych, które są bardziej narażone na wychłodzenie.

EXPANSION RIBS®/ EXPANSION KNEE® - prążki, które tworzą poduszki na łokciach i kolanach – dzianina rozciąga się na całej długości na zasadzie akordeonu, a zimno jednocześnie nie wychładza łokci czy kolan.

AKTIV-BUND – bardzo elastyczna taśma, która zapewnia dopasowanie i wsparcie bez ograniczania ruchu, umiejscowiona na wykończeniu koszulki oraz nogawek kalesonów.

X-BIONIC PARTIALKOMPRESSION® - częściowa kompresja, która nie wpływa negatywnie na chłodzenie.

AIR GUIDES® - kanały Air-Conditioning Channel® są zawarte w specjalnych strukturach Air Guides® - dzięki temu efektywnie pracują pod drugą warstwą odzieży i zwiększają stopień odparowania potu.

Jazda na nartach nie oznacza dla Ciebie jedynie rekreacji, ale traktujesz ją jak sport, w którym pragniesz mieć coraz lepsze wyniki? Linia ENERGY ACCUMULATOR PATRIOT 4.0 jest więc wyborem dla Ciebie! Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej o bieliźnie termoaktywnej dla narciarzy, kliknij tutaj i przeczytaj nasz artykuł.

 

SPRAWDŹ BIELIZNĘ TERMOAKTYWNĄ X-BIONIC!

Kolekcja X-Bionic

Wczytaj czat