Ładuję...

Aktywny powrót

Trenuj na nowo

Nowy rok to czas postanowień i sporej dawki motywacji. Wracamy do diety i zdrowego stylu życia lub podejmujemy wyzwanie na nowo. Koniec roku często wiąże się z odstępstwami, które należy szybko przezwyciężyć i zacząć nowy sezon z energią do działania przez najbliższe miesiące. Dla części z nas rozpoczęcie treningu lub powrót na siłownie to główne postanowienie, motywowane zrzuceniem kilku dodatkowych kilogramów, poprawą kondycji czy rozpoczęciem prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zanim jednak rozpoczniemy pierwszy trening, warto zastanowić się nad tym, jaka forma aktywności fizycznej będzie dla nas najlepsza i zaopatrzyć się w odpowiedni strój do danego rodzaju ćwiczeń. Bieganie, joga, a może fitness? Wszystko zależy od Ciebie.

SKOMPLETUJ TRENINGOWĄ STYLIZACJĘ

Bieganie

Bieganie

Bieganie to jedna z najmodniejszych dyscyplin sportowych, która świetnie sprawdza się nawet, gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera. To właśnie ten sport pozwala nam pozbyć się nadmiaru stresu, spalić zbędne kalorie i wypracować wymarzoną sylwetkę. Postaw na technologię! Wybierz lekkie buty biegowe, które zapewnią Twoim stopom odpowiedni poziom amortyzacji i wysoką przyczepność do podłoża. Do tego oddychająca odzież termoaktywna i rozpocznij nowy rok od biegania.

POZNAJ MARKĘ BIEGOWĄ ON RUNNING

Fitness
Bieganie

Fitness

Jeżeli nie lubisz trenować w samotności i dużo lepiej czujesz się ćwicząc w grupie postaw na zajęcia fitness na siłowni. Pilates, zumba, TBC, ABT - to właśnie ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwól sobie zaszaleć strojem! Nie bój się kolorów, dobierz elastyczne legginsy oraz top, które podkreślą Twój charakter i zrzuć kilogramy w dobrym stylu.

Bieganie

Joga

Dla miłośników relaksu idealną aktywnością jest joga, która wpływa korzystnie nie tylko na nasze ciało, poprawiając jego sprężystość i elastyczność, ale także na poprawę naszego samopoczucia. Wyróżnij się wzorem! W doborze odpowiedniego stroju do jogi warto zwrócić uwagę nie tylko na to, by strój zapewniał nam komfort ruchu, ale pozwolić sobie także na odrobinę ekstrawagancji przy wyborze wzorów i poczuć symbiozę ducha i ciała.

Nowości trening

Wczytaj czat