Ładuję...

Bielizna termoaktywna

Jakie znaczenie ma bielizna termoaktywna?

Nikt już nie pamięta czasów, kiedy do wyboru odzieży termoaktywnej nie przywiązywało się wagi. Dzisiaj zlekceważyć ten temat to jak wybrać się w góry bez sprzętu i przygotowania. Bielizna to podstawa! W końcu to warstwa najbliższa ciału. O jak najlepszej izolacji termicznej powinni pomyśleć nie tylko profesjonaliści. Odzież termoaktywna to element garderoby, który dla każdego powinien być priorytetem, niezależnie od tego jak sprawnie szusuje po stromych (i nie tylko!) stokach. Skoro ciało pracuje na najwyższych obrotach, warto zapewnić mu komfort. Nad wprowadzaniem coraz to nowych funkcjonalności tkanin pracują całe sztaby naukowców. Dziś odzież funkcjonalna to część garderoby naszpikowana technologiami, które sprawiają, że ciało może jeszcze więcej – wentylują, chłodzą, odprowadzają wilgoć, ogrzewają. Pole do popisu mają także projektanci, którzy przemycają do projektów najnowsze światowe trendy. A wszystko po to, aby szusowanie było jeszcze przyjemniejsze!

Bielizna termoaktywna Falke
Bielizna termoaktywna X-Bionic

Termiczna zbroja

Zbroja, w której czujesz się swobodnie? X-Bionic udowadnia, że to możliwe. Produkty tej marki to najlepsza ochrona w połączeniu z niespotykanym komfortem i nowoczesnym wyglądem. Wyobraźmy sobie bieliznę, która wspomaga nasz organizm w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała – chłodzi lub ogrzewa, kiedy tylko otrzyma taki sygnał od ciała. X-Bionic to naprawdę druga skóra! Sferyczne materiały, włókna srebra, kanały wentylacyjne i wiele innych innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że to idealny produkt, by zapewnić sobie komfort na najwyższym poziomie.X-Bionic to także wybór profesjonalistów. Bielizna termoaktywna tej marki towarzyszy reprezentacjom narodowym wielu krajów - Francji, Szwecji, Włoch, Czech, Austrii, Niemiec, Rosji, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Chin, Szwajcarii i Singapuru, podczas najważniejszych imprez sportowych.

Bielizna termoaktywna Falke
Bielizna termoaktywna Falke
 

Klasyka gatunku

Projekty marki Falke to propozycja dla tych, którzy od bielizny termoaktywnej oczekują nie tylko najwyższej jakości, ale i nutki elegancji. Tak, to możliwe! Na stoku nie zapominamy o modzie. Klasyczne kroje i stonowana kolorystyka nadają sportowym produktom odrobinę modowego szyku. Najlepsze tkaniny i technologie zapewniają komfort w wydaniu premium. Niewymuszona elegancja na stoku? Jesteśmy na tak!

Bielizna termoaktywna Newland
Bielizna termoaktywna Newland

Retro komiks

Newland jak co roku puszcza oko do odważnych narciarzy. W propozycjach marki znajdziemy zabawne printy w ponadczasowych kolorach – bieli, czerni, czerwieni i granacie. Obok postaci wprost z retro komiksów pojawiają się klasyczne, zimowe motywy –zimowe gwiazdki, płatki śniegu i alpejskie sasanki. Propozycja dla wszystkich tych, którzy do mody podchodzą z przymrużeniem oka, ale i bez kompromisów - jakość idzie tutaj w parze z wyglądem.

 

Na stoku po męsku
Na stoku po męsku

Wczytaj czat