Ładuję...

S’portofino to umiejętne wyważenie między modą i sportem. To niekwestionowana zdolność do wybiegania w przyszłość, obserwacji tendencji w świecie high-fashion oraz selekcji aktualnych trendów. Doceniamy unikatowe, oryginalne projekty, ale ufamy także ponadczasowym markom z tradycją. W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie online dostępnych jest ponad 60 marek premium - z najwyższej, światowej półki. Doceniamy włoskie wzornictwo i szyk, niemiecką precyzję, japońską zaawansowaną technologię. Cieszymy się, że naszą wyselekcjonowaną ofertą umilamy sportowe emocje tym, których styl ubierania koresponduje z życiowymi pasjami.  Jedną z nich, niezmiennie od wielu lat, pozostaje golf. 

Ready, steady, golf


Elegancja, harmonia ruchów, precyzja. Słowa te doskonale oddają charakter golfa, który każdego sezonu zjednuje sobie coraz więcej entuzjastów. Ten szlachetny sport, jego reguły i wieloletnia tradycja, uznawane są przez wielu za wyznacznik klasy i dobrego stylu. Wielbiciele gry na greenie przekonują jednak, że to przede wszystkim wspaniała zabawa na świeżym powietrzu i kojąca forma odpoczynku. W dyscyplinie tej realizują się ludzie w każdym wieku i o rozmaitych profesjach. Każdy powinien chociaż raz spróbować swoich sił na greenie!

  • gram-w-golfa-1

  • gram-w-golfa-1

  • gram-w-golfa-1

Golf jest w modzie

Aby czas spędzony na polu wiązał się z jeszcze większą przyjemnością i komfortem, golfiści szczególną uwagę zwracają na odzież i obuwie, w których grają. Monotonne kolekcje i sztywne kanony to już przeszłość. Współczesna moda golfowa to piękne, wielobarwne i eleganckie projekty, z którymi łączą się nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały.  Z największą pasją staramy się ją promować – wyselekcjonowana przez nas oferta prestiżowych marek udowadnia, że styl może iść w parze z profesjonalizmem. Połączenie CHIC i TECH, najnowocześniejszych rozwiązań z niepowtarzalnym szykiem i klasą, jest tajemnicą sukcesu dostępnych w S’portofino kolekcji. 

Wspieramy rozgrywki na najwyższym poziomie

Golf to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Od kilkunastu lat staramy się swoimi działaniami kształtować rozwój tej dyscypliny w Polsce. Jesteśmy sponsorem  najważniejszych turniejów golfowych, w tym wyjątkowego kobiecego turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Patronujemy także nowym inicjatywom, takim jak rozgrywki SKAT International Golf Cup i SPACE OPEN 2017, a także rozgrywkom WAGC. Z przyjemnością wspieramy wydarzenia, podczas których mamy okazję poznać entuzjastów i pasjonatów sportowych emocji i wysłuchać ich cennych opinii. 

PRZECZYTAJ O DR IRENA ERIS LADIES GOLF CUP

Działamy z Zawodowcami

Liczymy się ze zdaniem i wskazówkami profesjonalistów. Współdziałamy z zawodowymi golfistami, którzy swoją nieocenioną wiedzą, pasją i zamiłowaniem dzielą się z początkującymi, a także propagują ten sport wśród osób z różnych grup wiekowych. Dokładamy wielu starań, aby pomóc im walczyć z popularnym stereotypem ‘nudnego’ golfisty i promować walory i przyjemności płynące z rozgrywek na greenie. Cenimy doświadczenie mistrzowskiego Maxa Sałudy i chętnie korzystamy z jego porad na temat komunikacji naszych kolekcji w świecie golfistów. Z uwagą wybieramy marki, które promujemy - poznaliśmy założycieli włoskiej marki Chervo i inspirujemy się ich doświadczeniem w tworzeniu najwyżej jakości odzieży. 

WYWIAD Z MAXEM SAŁUDĄ

Jesteśmy na greenie


Z ochotą wychodzimy naprzeciw potrzebom początkujących golfistów. Nawiązujemy współpracę z prestiżowymi polami golfowymi . Dla zdających egzamin na Zieloną Kartę na Polu Rosa Private Golf Club oraz na Sand Valley Golf Resort przygotowaliśmy wyjątkowe upominki, które – mamy nadzieję – umilą im pierwsze wyzwania na greenie. Dbamy także o weteranów – wyselekcjonowaną ofertą dostępną w naszych salonach i na stronie internetowej staramy się sprostać ich oczekiwaniom wobec mody golfowej. 

POZNAJ MARKI GOLFOWE

#GRAMWGOLFA

Naszą autorską sesją zdjęciową staraliśmy się odzwierciedlić emocje i wartości towarzyszące chwilom spędzonym na polu golfowym. To właśnie Wy, Golfiści, początkujący i zaawansowani, pasjonaci i zawodowcy, kobiety i mężczyźni, niezależnie od wieku i doświadczenia, zarażacie nas swoją golfową pasją i emocjami. To dla Was staramy się jak najlepiej dostosować naszą ofertę, to Wam próbujemy stworzyć możliwości rozwoju i to dzięki Wam cały czas się rozwijamy. Możecie spotkać nas na turniejach, w Social Mediach, na łamach prasy branżowej, a przede wszystkim w naszych salonach – poznajmy się i sprawmy, że #GRAMWGOLFA nabierze nowego znaczenia. 

Backstage sesji zdjęciowej #GRAMWGOLFA

Sesja zdjęciowa nie zostałaby zrealizowana bez pomocy naszych Partnerów. Dziękujemy Gradi Golf Club za możliwość uchwycenia piękna malowniczych terenów i architektury Pałacu w Brzeźnie oraz marce Srixon za wypożyczenie profesjonalnego sprzętu do golfa. Szczególne podziękowania składamy marce Chervo - producentowi specjalistycznej i modnej odzieży golfowej, którą modele zaprezentowali podczas sesji. 

POZNAJ MARKĘ CHERVO

video-pause video-play
video-vol video-mute

Wczytaj czat